kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinęseansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Środa 22 stycznia // Wednesday, January 22

Czwartek 23 stycznia // Thursday, January 23

Piątek 24 stycznia // Friday, January 24

Sobota 25 stycznia // Saturday, January 25

Niedziela 26 stycznia // Sunday, January 26

Poniedziałek 27 stycznia // Monday, January 27

Wtorek 28 stycznia // Tuesday, January 28

Środa 29 stycznia // Wednesday, January 29

Czwartek 30 stycznia // Thursday, January 30

Wtorek 4 lutego // Tuesday, February 4

Środa 5 lutego // Wednesday, February 5

Piątek 7 lutego // Friday, February 7