kpb

repertuar

Aby kupić bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To buy the ticket, click on the time of the screening.

Czwartek 29 września // Thursday, September 29

Piątek 30 września // Friday, September 30

Sobota 1 października // Saturday, October 1

Niedziela 2 października // Sunday, October 2

Poniedziałek 3 października // Monday, October 3

Wtorek 4 października // Tuesday, October 4

Środa 5 października // Wednesday, October 5

Czwartek 6 października // Thursday, October 6

Sobota 8 października // Saturday, October 8

Niedziela 9 października // Sunday, October 9