kpb

repertuar

Aby kupić bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To buy the ticket, click on the time of the screening.

Poniedziałek 26 lutego // Monday, February 26

Wtorek 27 lutego // Tuesday, February 27

Środa 28 lutego // Wednesday, February 28

Czwartek 29 lutego // Thursday, February 29

Piątek 1 marca // Friday, March 1

Sobota 2 marca // Saturday, March 2

Wtorek 5 marca // Tuesday, March 5

Środa 6 marca // Wednesday, March 6

Czwartek 7 marca // Thursday, March 7

Piątek 15 marca // Friday, March 15

Sobota 16 marca // Saturday, March 16

Niedziela 17 marca // Sunday, March 17

Poniedziałek 18 marca // Monday, March 18

Wtorek 19 marca // Tuesday, March 19

Środa 20 marca // Wednesday, March 20

Czwartek 21 marca // Thursday, March 21

Wtorek 26 marca // Tuesday, March 26