kpb

na erkanach

20 000 gatunków pszczół 08-12-2023

20 000 gatunków pszczół

Debiut Estibaliz Urresoli Solaguren to czuły, delikatny film o akceptacji, pełen zachwytu dla różnorodności świata, w którym jest miejsce aż na 20 000 gatunków pszczół. Film to także wzruszający portret rodziny, która jest jak rój: każdy ma tu swoją rolę, wszyscy chronią się nawzajem.

Maestro 08-12-2023

Maestro

Wyreżyserowany przez Bradleya Coopera film MAESTRO to historia nieposkromionej miłości na całe życie. Dzieło przedstawia relację dyrygenta i kompozytora Leonarda Bernsteina oraz aktorki Felicii Montealegre Cohn Bernstein.

Wonka 14-12-2023

Wonka

Oszałamiająca mieszanka magii, muzyki, chaosu i emocji, opowiedzianą z wielkim uczuciem i humorem. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe widowisko z Timothée Chalametem w roli młodego Willy'ego Wonki - wynalazcy, magika i producenta czekolady.

Vika! 26-12-2023

Vika!

Charyzmatyczna didżejka otacza się młodymi ludźmi, powtarzając sobie, że wiek to tylko liczba, a starości nie zamierza spędzić siedząc jak pelargonia w oknie. Jest prawdziwym kolorowym ptakiem. Jednak kiedy jej zdrowie zaczyna szwankować, Vika dostrzega swoje przemijanie.