kpb

Bo się boi - pokaz przedpremierowy

BO SIĘ BOI (reż. Ari Aster)
pokaz przedpremierowy

czwartek, 20 kwietnia 2023, godz. 20.15
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13379_2.jpg

Widowiskowa filmowa odyseja, pełna znakomitego aktorstwa i czarnego humoru. Autorską komedię Bo się boi Ariego Astera, jednego z najbardziej utalentowanych reżyserów młodego pokolenia, będzie można zobaczyć w naszym Kinie przedpremierowo już w czwartek, 20 kwietnia.

Bo się boi to szalona, szokująca i nieodparcie śmieszna czarna komedia o tym, jak pokonać lęk, wziąć życie w swoje ręce i stać się bohaterem własnej historii.

Za sprawą takich filmów jak Dziedzictwo. Hereditary i Midsommar. W biały dzień (ten ostatni można oglądać online w E-Kinie Pod Baranami!), Ari Aster zdefiniował na nowo współczesny horror. Teraz amerykański reżyser zmierzy się z komedią. Jak sam przyznaje, Bo się boi jest jego najbardziej osobistym filmem, w którym dzieli się lękami, wizją świata, a przede wszystkim – swoim unikalnym poczuciem humoru.

W roli głównej wystąpił Joaquin Phoenix (Joker, Ona), a na ekranie partnerują mu świetne aktorki: Amy Ryan (Birdman, Mój piękny syn, serial The Office), Parker Posey (Krzyk 3, serial Schody) oraz znana z produkcji Ryana Murphy’ego (Hollywood, American Horror Story: NYC) Patti LuPone. Autorem zdjęć do filmu jest Paweł Pogorzelski, stały współpracownik Astera.

Bo się boi to nie tylko produkcja spod szyldu słynnego A24, ale i film z największym jak dotąd budżetem w historii studia.


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
BO SIĘ BOI | BEAU IS AFRAID
(Ari Aster) US 2023, 179’Beau (Joaquin Phoenix) się boi. Bo życie go przytłacza. Bo świat jest niebezpieczny. Bo każdy ciągle czegoś od niego chce. Bo mamie będzie przykro, jak nie przyjedzie w odwiedziny, a on by wolał siedzieć w wannie. Niewyobrażalny splot zdarzeń zmusza go jednak do konfrontacji z własnymi lękami. Po drugiej stronie jego strachów czeka prawdziwe życie i niezwykła, widowiskowa, pełna przygód podróż.


ZWIASTUN:
BO SIĘ BOI - za kulisami:


PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum