kpb

Gra fortuny - pokaz przedpremierowy

GRA FORTUNY
(reż.
Guy Ritchie)
pokaz przedpremierowy
sobota, 7 stycznia 2023, godz. 18.00
Kino Pod Baranami

 

 

W sobotę, 7 stycznia zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Gra fortuny. To pełen humoru i zwrotów akcji obraz stworzony przez Guya Ritchiego, twórcę Dżentelmenów, Porachunków i Przekrętu.


Humor w stylu Ocean’s Eleven, intryga na miarę najlepszych filmów o Bondzie, a wszystko w unikalnym stylu twórcy Sherlocka Holmesa. Gra fortuny to pełen wybuchowych sekwencji, błyskotliwych dialogów i niesamowitej energii film szpiegowski autorstwa Guya Ritchiego. Na ekranie: Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza, Josh Hartnett oraz raper Bugzy Malone.

 

BILETY: 
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

GRA FORTUNY | OPERATION FORTUNE: RUSE DE GUERRE
(Guy Ritchie) USA 2021, 114'


 

As wywiadu Orson Fortune (Jason Statham) wraz ze swoją doborową ekipą musi stawić czoła cynicznemu do szpiku kości handlarzowi bronią Gregowi Simmondsowi (Hugh Grant), który zamierza wprowadzić na czarny rynek najnowocześniejszą technologię masowego rażenia. Genialny plan Orsona wymaga namówienia do współpracy największego gwiazdora Hollywood Danny’ego Francesco, który poza ekranem nie pali się do ryzykownych misji. Fortune potrafi być jednak zabójczo przekonujący, a propozycje, które składa należą do gatunku tych nie od odrzucenia. Team rasowych twardzieli wraz z ekranowym herosem wkracza do gry, której stawką jest przetrwanie ludzkości.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum