kpb

Gra fortuny

tytuł oryginalny: Operation Fortune: Ruse de guerre

reżyseria: Guy Ritchie
aktorzy: Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Bugzy Malone, Cary Elwes

czas trwania: 114 min.
produkcja: USA 2021
premiera: 2023-01-13
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Guy Ritchie twórca Dżentelmenów, Przekrętu I Porachunków z wielkim rozmachem wkracza w świat szpiegowskiego kina akcji.


Humor w stylu Ocean’s Eleven, intryga na miarę najlepszych filmów o Bondzie, a wszystko w unikalnym stylu twórcy Sherlocka Holmesa.


As wywiadu Orson Fortune (Jason Statham) wraz ze swoją doborową ekipą musi stawić czoła cynicznemu do szpiku kości handlarzowi bronią Gregowi Simmondsowi (Hugh Grant), który zamierza wprowadzić na czarny rynek najnowocześniejszą technologię masowego rażenia. Genialny plan Orsona wymaga namówienia do współpracy największego gwiazdora Hollywood Danny’ego Francesco, który poza ekranem nie pali się do ryzykownych misji. Fortune potrafi być jednak zabójczo przekonujący, a propozycje, które składa należą do gatunku tych nie od odrzucenia. Team rasowych twardzieli wraz z ekranowym herosem wkracza do gry, której stawką jest przetrwanie ludzkości.


| Special agent Orson Fortune and his team of operatives recruit one of Hollywood's biggest movie stars to help them on an undercover mission when the sale of a deadly new weapons technology threatens to disrupt the world order.


Prezentowany w ramach festiwalu Letnie Tanie Kinobranie 2023
Tydzień 8: Kolor czerwony.


Wcześniej w ramach Gra fortuny - pokaz przedpremierowy.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share