kpb

Wirtualny Studencki Nocny Klub Filmowy: W labiryncie

Wirtualny Studencki Nocny Klub Filmowy:
W LABIRYNCIE (reż. Donato Carrisi)
- wspólne wirtualne oglądanie & dyskusja

czwartek, 16 kwietnia 2020, godz. 21.00


W czwartek, 16 kwietnia zapraszamy studentów na wirtualny pokaz filmu W labiryncie - mrocznego thrillera autorstwa Donato Carrisi, twórcy światowych bestsellerów i laureata włoskiego Oscara. W rolach głównych: Toni Servillo, Dustin Hoffman i Valentina Bellé.


Studencki Nocny Klub Filmowy już jakiś czas temu przeniósł się do internetu, gdzie tymczasowo odbywają się intensywne dyskusje kinomanów z całej Polski (!). Studenci bardzo szybko dostosowali się do nowej rzeczywistości, bo nie wyobrażali sobie życia bez swoich cotygodniowych filmowych spotkań.


Jak to działa?
Spotykamy się o umówionej godzinie na platformie Zoom, aby wysłuchać prelekcji jednego ze studentów, później każdy w swoim domu ogląda film na e-kinopodbaranami.pl, a po seansie widzimy się znowu na Zoomie, gdzie odbywa się dyskusja online.

 

Bilety dla studentów: 12 zł
Kod zniżkowy dostępny po dołączeniu do grupy na Facebooku: Nocnik w czasach zarazy.
(Bez kodu - cena biletu: 15 zł)

 


O FILMIE:

W LABIRYNCIE | L'UOMO DEL LABIRINTO
(Donato Carrisi) IT 2019, 130'

 


 
Nastoletnia Samantha zostaje porwana w drodze do szkoły. Pomimo intensywnych poszukiwań nikt nie trafił na jej ślad. Piętnaście lat później odnajduje się w szpitalu. Nie wie kim jest, nie wie co się z nią działo. Z pomocą doktora Greena (Dustin Hoffman) próbuje odzyskać pamięć. Wspólnie starają się poukładać wspomnienia z tajemniczego labiryntu - podziemnego więzienia, w którym ktoś zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.
Tajemnicę zniknięcia i powrotu dziewczyny próbuje również rozwiązać Bruno Genko (Toni Servillo) niepokorny i bezkompromisowy detektyw, mający tylu przyjaciół, ilu wrogów
Piętnaście lat wcześniej rodzice Samanthy zatrudnili go, by odnalazł ich córkę. Teraz, gdy dziewczyna sama się pojawiła, uważa, że jest jej coś winien. Dlatego postanawia schwytać bezimiennego porywacza. Sprawa Samanthy może być ostatnią, nad którą pracuje.

 

ZWIASTUN:

 
Bookmark and Share

archiwum