kpb

W labiryncie

tytuł oryginalny: L’Uomo del Labirinto

reżyseria: Donato Carrisi
aktorzy: Toni Servillo, Dustin Hoffman, Valentina Bellé, Vinicio Marchioni

czas trwania: 130 min.
produkcja: Włochy 2019
premiera: 2020-02-28
język: włoski
napisy: polskie
in Italian with Polish subtitles
info: Kino samochodowe Rozrywka

Donato Carrisi - autor światowych bestsellerów i laureat włoskiego Oscara powraca na wielki ekran z kryminałem W labiryncie. W rolach głównych - zdobywca Oscara Dustin Hoffman (Absolwent, Kwartet, Rain Man) i Toni Servillo (Wielkie piękno, Oni, Dziewczyna we mgle).


Mroczny thriller, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje, a każdy, nawet z pozoru najbardziej nieistotny szczegół może odgrywać fundamentalną rolę w rozwikłaniu skomplikowanej układanki.


Nastoletnia Samantha zostaje porwana w drodze do szkoły. Pomimo intensywnych poszukiwań nikt nie trafił na jej ślad. Piętnaście lat później odnajduje się w szpitalu. Nie wie kim jest, nie wie co się z nią działo. Z pomocą doktora Greena (Dustin Hoffman) próbuje odzyskać pamięć. Wspólnie starają się poukładać wspomnienia z tajemniczego labiryntu - podziemnego więzienia, w którym ktoś zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.
Tajemnicę zniknięcia i powrotu dziewczyny próbuje również rozwiązać Bruno Genko (Toni Servillo) niepokorny i bezkompromisowy detektyw, mający tylu przyjaciół, ilu wrogów
Piętnaście lat wcześniej rodzice Samanthy zatrudnili go, by odnalazł ich córkę. Teraz, gdy dziewczyna sama się pojawiła, uważa, że jest jej coś winien. Dlatego postanawia schwytać bezimiennego porywacza. Sprawa Samanthy może być ostatnią, nad którą pracuje.


To śledztwo nie jest takie, jak inne. Ktoś kryje tajemnicę. Ktoś kłamie. I gdzieś tam znajduje się labirynt z mnóstwem drzwi. A za każdymi drzwiami inna zagadka...


| Samantha, a young kidnapped girl, resurfaces in shock after being imprisoned and hospitalized. Next to her is Dr. Green, a profiler who investigates victims' minds to find clues. Genko, a private investigator, is also on the kidnapper's trail.

 

Pokaz w kinie samochodowym Rozrywka.

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share