kpb

Dzień Wolontariuszy Netia OFF Camera: Monstrum - pokaz filmu

DZIEŃ WOLONTARIUSZY NETIA OFF CAMERA:
Monstrum (reż. Nacho Vigalondo)

- pokaz specjalny
wtorek, 5 grudnia 2017, godz. 21.00
Kino Pod Baranami

 

 

5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Wolontariusza. Z tej okazji chcemy Was zachęcić do wspólnego spędzenia z nami tego wieczoru. 

 

Festiwal Netia OFF Camera zaprasza wszystkich swoich wolontariuszy do Kina Pod Baranami na pokaz filmu Monstrum, który nie pojawił się jeszcze w regularnej dystrybucji kinowej.  Nieszablonową komedię science-fiction, z Anne Hathaway w roli głównej, zapowie programer festiwalu - Grzegorz Stępniak.

 

To jeszcze nie koniec! Byłeś wolontariuszem na festiwalu, a teraz chcesz spróbować sił w innym dziale? A może dopiero przyjechałeś do Krakowa i chcesz wspólnie spędzić majówkę? Po seansie czekać będzie na Was cały festiwalowy zespół, który z chęcią odpowie na wszystkie Wasze pytania.

 

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki dostępne na: wolontariat@offcamera.pl

 

O FILMIE:

MONSTRUM | COLOSSAL
reż. reż. Nacho Vigalondo, USA 2016, 110'

Gloria jest nieuleczalną imprezowiczką. Kiedy rzuca ją chłopak, mający dość jej nieustannych wyskoków, zostaje zmuszona do powrotu do rodzinnego miasteczka. Tam odnawia licealną relację z obecnym właścicielem lokalnego baru, Oscarem, z którym spędza praktycznie każdy wieczór na piciu i wygłupach. Niespodziewanie bohaterka odkrywa ścisłą zależność między sobą a pojawiającym się znikąd, na drugim końcu świata – w Seulu – potworem.

Hiszpański reżyser Nacho Vigalondo w bezkompromisowy i szalony sposób zderza ze sobą konwencje realistycznego dramatu obyczajowego z horrorem i kinem spod znaku science-fiction. Feministyczny z ducha i przewrotny film Monstrum to rzadkie i niezwykle udane połączenie wywrotowych treści z pierwszorzędną filmową rozrywką.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum