kpb

Baranki w pieluchach - Reżyseria: Woody Allen (seans o 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

1 sierpnia - Woody Allen od podszewki w znakomitym dokumencie Roberta Weide'a.  

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 10.45

REŻYSERIA: WOODY ALLEN
| WOODY ALLEN - A DOCUMENTARY: MANHATTAN, MOVIES & ME
reż. Robert B. Weide, USA 2011, 113’
 
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Woodym Allenie, ale baliście się zapytać...

Znakomity dokument Roberta B. Weide’a to pełen smaczków portret ikony kina. Film potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen.

Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Pokazuje drogę, jaką przebył Allen zanim stał się żyjącą legendą kina. Nie ukrywa przy tym swego podziwu dla twórcy, który chociaż zbliża się do osiemdziesiątki wciąż jest tytanem pracy pełnym świeżych i nośnych pomysłów. Nie można oglądać tego filmu bez ciągłego uśmiechu na twarzy. Niekwestionowana charyzma i poczucie humoru Allena nadają filmowi dodatkową wartość.

Robert B. Weide wykorzystał w swoim filmie dużą ilość anegdot, niepublikowanych dotąd archiwalnych materiałów filmowych oraz wywiadów z rodziną i przyjaciółmi Allena, a także gwiazdami Hollywood, które współpracowały z nim przy jego filmach. O artyście mówią m.in. Sean Penn i Martin Scorsese, jak również jego stare i nowe muzy: Diane Keaton, Penélope Cruz oraz Scarlett Johansson.

Film, którego nie można przegapić. Philip French, „Observer”

Zabawny, wnikliwy i odkrywczy. „The Hollywood Reporter”

Wnikliwy dokument, który może przysporzyć Allenowi jeszcze więcej fanów. Graham Young, „Birmingham Post”Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:


   
   
Bookmark and Share

archiwum