kpb

Baranki w pieluchach - Między namiBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

28 kwietnia - Miki Manojlović wystąpi w błyskotliwej czarnej komedii o zabarwieniu erotycznym.

BILETY: tylko 10 zł!

UWAGA MAMY!
Zachęcamy do kolekcjonowania pieluchowych biletów, dzięki którym każda z Was będzie mogła zdobyć zestawy kosmetyków, podarowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA. Wystarczy zebrać 5 biletów, zgłosić się z nimi do Kasy i odebrać swoją nagrodę :-)
czwartek, 28 kwietnia 2011, godz. 11.00

MIĘDZY NAMI | NEKA OSTANE MEDJU NAMA
reż. Rajko Grlić, Chorwacja/Słowenia/Serbia 2010, 86'

45. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach 2010:
Kryształowy Glob dla najlepszego reżysera
European Screens Label dla najlepszego filmu europejskiego

57. Festiwal Filmowy w Pula (Chorwacja) 2010: najlepszy film, najlepszy reżyser
Festiwal Filmowy GSIFF, Nowy Jork, 2010: nagroda dla najlepszego filmu

Między nami
to historia dziejąca się we współczesnym Zagrzebiu, gdzie pod podszewką mieszczańskiej nudy pulsuje oszalały erotyzm.

Dwaj bracia, ich żony, kochanki oraz ich dzieci, które nie znają swoich ojców. Podwójne życie i prowadzone równolegle związki składają się na słodko-gorzką opowieść o nieustannym poszukiwaniu miłości i szczęścia, o pasji, która nigdy nie znika i o tym, co się dzieje, gdy śpimy w nieswoim łóżku.

Czarna komedia o erotycznym zabarwieniu w reżyserii Rajko Grlicia, twórcy Posterunku granicznego. W roli głównej znakomity Miki Manojlović - serbski aktor znany z takich filmów, jak Czarny kot, biały kot, Underground, Irina Palm, czy Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem.
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum