kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Bergman. Rok z życia

  • Niedziela
    28 października Sunday October 28

Bergman nocą

  • Piątek
    26 października Friday October 26

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

  • Sobota
    22 września Saturday September 22

Camille powtarza rok

  • Sobota
    29 września Saturday September 29
    21:05

Czarne bractwo. BlacKkKlansman

Czyściciele internetu

  • Środa
    26 września Wednesday September 26

Dogman

Donna Haraway: Story Telling for Earthly Survivor

  • Poniedziałek
    8 października Monday October 8

Geomancer + World of Tomorrow

  • Niedziela
    7 października Sunday October 7

Going South

  • Wtorek
    9 października Tuesday October 9

Gordon i Paddy

  • Niedziela
    23 września Sunday September 23

Hoax_Canular

  • Niedziela
    7 października Sunday October 7

Jak to się robi

  • Czwartek
    25 października Thursday October 25

Jesień we Francji

  • Sobota
    22 września Saturday September 22
  • Niedziela
    23 września Sunday September 23
  • Poniedziałek
    24 września Monday September 24
  • Wtorek
    25 września Tuesday September 25
  • Środa
    26 września Wednesday September 26
  • Czwartek
    27 września Thursday September 27

Jestem William

  • Poniedziałek
    24 września Monday September 24

Juliusz

Kamerdyner

Kapitan Morten i Królowa Pająków

  • Wtorek
    25 września Tuesday September 25

Kler

Krew Saamów

  • Sobota
    29 września Saturday September 29
    19:00

Lato

  • Sobota
    22 września Saturday September 22
  • Poniedziałek
    24 września Monday September 24
  • Wtorek
    25 września Tuesday September 25

Łowcy czarownic

  • Piątek
    28 września Friday September 28

McQueen

  • Sobota
    22 września Saturday September 22
  • Niedziela
    23 września Sunday September 23
  • Poniedziałek
    24 września Monday September 24
  • Wtorek
    25 września Tuesday September 25
  • Środa
    26 września Wednesday September 26
  • Czwartek
    27 września Thursday September 27

Milford Graves, Full Mantis + Rebirth is Necessary

  • Wtorek
    9 października Tuesday October 9

Mirai

  • Sobota
    29 września Saturday September 29

Nina

  • Środa
    3 października Wednesday October 3

O wierszach filmowych - panel dyskusyjny

  • Sobota
    27 października Saturday October 27
    22:00

Our New President + 3049

  • Poniedziałek
    8 października Monday October 8

Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka

  • Środa
    26 września Wednesday September 26

Sarabanda

  • Wtorek
    23 października Tuesday October 23

Searching

  • Sobota
    22 września Saturday September 22
  • Niedziela
    23 września Sunday September 23

Supa Modo

  • Czwartek
    27 września Thursday September 27

Tajemnice Silver Lake

The Hum

  • Czwartek
    11 października Thursday October 11
    14:00

The People’s Republic of Desire + 90 Seconds in North Korea

  • Czwartek
    11 października Thursday October 11

The Square

  • Poniedziałek
    22 października Monday October 22

Tranny Fag

  • Piątek
    12 października Friday October 12

Trzymaj się ode mnie z daleka

  • Sobota
    29 września Saturday September 29
    23:15

Welcome to Sodom

  • Środa
    10 października Wednesday October 10

Worlds of Ursula K. Le Guin

  • Środa
    10 października Wednesday October 10

Zabliźnione serca

  • Środa
    24 października Wednesday October 24

Zimna wojna (Cold war)

Żona