kpb

na erkanach

Roma 14-12-2018

Roma

Historia młodej służącej pracującej w zdominowanej przez klasę średnią dzielnicy miasta Meksyk. Najbardziej osobisty z dotychczasowych filmów Alfonso Cuaróna (I TWOJĄ MATKĘ TEŻ, prawdziwy list miłosny do kobiet, które go wychowały.

Kursk 14-12-2018

Kursk

Dramatyczna opowieść o załodze rosyjskiego okrętu podwodnego z napędem atomowym, który zatonął na Morzu Barentsa. Colin Firth, Max von Sydow, Matthias Schoenaerts i Léa Seydoux w najnowszym filmie Thomasa Vinterberga.

Autsajder 14-12-2018

Autsajder

Rozgrywająca się w czasie stanu wojennego w Polsce historia studenta malarstwa, którego życie zmienia się nieodwracalnie, kiedy przez przypadek wpadnie w tryby przerażającej totalitarnej machiny.

Oni 28-12-2018

Oni

Bawiąc się biografią byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego, twórca WIELKIEGO PIĘKNA Paolo Sorrentino opowiada o zepsuciu, korupcji oraz odwiecznym mariażu seksu i władzy. W roli głównej wspaniały Toni Servillo.

Mój piękny syn 04-01-2019

Mój piękny syn

Nominowany do Złotego Globu Timothée Chalamet i Steve Carell w pierwszej tak szczerej i poruszającej opowieści o losach rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka.

Dom, który zbudował Jack 18-01-2019

Dom, który zbudował Jack

Lars von Trier prezentuje podszytą czarnym humorem opowieść o seryjnym mordercy, piekielnie inteligentnym, pełnym sprzeczności i drobnych natręctw. W rolach głównych Matt Dillon, Uma Thurman, Riley Keough oraz Bruno Ganz.