kpb

na erkanach

Lady M. 30-06-2017

Lady M.

Notorycznie upokarzana przez męża oraz teścia Katherine spotyka młodego mężczyznę, w którym widzi szansę na prawdziwe uczucie. Zdesperowana kobieta przechodzi przemianę, a każda kolejna decyzja czyni z niej prawdziwą Lady Makbet.

Aquarius 30-06-2017

Aquarius

Rewelacja festiwali filmowych na całym świecie, a także ostatniego festiwalu w Cannes. Sonia Braga w roli kobiety walczącej z bezwzględnym deweloperem o prawo do mieszkania w miejscu pełnym wspomnień z przeszłości.

Ostatni w Aleppo 30-06-2017

Ostatni w Aleppo

Duński dokument o członkach Białych Hełmów, czyli tzw. Syryjskiej Obrony Cywilnej. To zwykli ludzie, którzy w zrujnowanym przez wojnę Aleppo ryzykują życie, wyciągając ocalałych spod gruzów.

Facet do wymiany 30-06-2017

Facet do wymiany

Popularny aktor po 40-stce pod wpływem komentarza koleżanki decyduje się na drastyczne zmiany walcząc o wizerunek imprezującego buntownika. Guillaume Canet i Marion Cotillard w komediowej instrukcji obsługi wieku średniego.

W starym dobrym stylu 30-06-2017

W starym dobrym stylu

Trzech zdesperowanych przyjaciół postanawia napaść na bank, który pozbawił ich funduszu emerytalnego. Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin w najnowszej komedii Zacha Braffa (POWRÓT DO GARDEN STATE).

W międzyczasie 04-07-2017

W międzyczasie

Dokument, którego twórcy postanowili przejść ponad 600 km odnogą portugalską szlaku do Santiago de Compostela w Hiszpanii, aby znaleźć odpowiedź na pytanie co tak naprawdę pcha ludzi w tak długą i męczącą drogę.

Volta 07-07-2017

Volta

Najnowsza komedia Juliusza Machulskiego z gwiazdorską obsadą. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie.

Baby Driver 07-07-2017

Baby Driver

Utalentowany młody kierowca postanawia zerwać stosunki ze światem przestępczym, by rozpocząć nowe życie. Mafijny boss, dla którego pracuje, zmusza go do udziału w ostatnim napadzie skazanym z góry na niepowodzenie.

Olli Mäki. Najlepszy dzien jego zycia 14-07-2017

Olli Mäki. Najlepszy dzien jego zycia

Amator z małego miasteczka, który stał się profesjonalnym bokserem i ulubieńcem Finlandii, szykuje się do decydującego meczu w swojej karierze. Subtelny portret człowieka, który znalazł się w centrum medialnego huraganu.

Alibi.com 21-07-2017

Alibi.com

Firma Grega zapewnia wymówki na każdą okazję ludziom, którzy mają coś do ukrycia. Sprawy się komplikują, kiedy mężczyzna zakochuje się córce jednego ze swoich klientów, która najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa.

Dunkierka 21-07-2017

Dunkierka

Żołnierze zjednoczonych sił alianckich uwięzieni na plaży między morzem a otaczającą ich armią niemiecką muszą stawić czoła niemożliwemu. Tom Hardy, Cillian Murphy i Kenneth Branagh w najnowszym filmie Christophera Nolana.

Kedi - sekretne życie kotów 28-07-2017

Kedi - sekretne życie kotów

Stambuł to miasto z niezwykłą historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym od lat panują... koty. Portret starożytnego miasta i jego mieszkańców, widzianego oczami najbardziej tajemniczego zwierzęcia znanego człowiekowi.