kpb

na erkanach

Świadkowie Putina 28-06-2019

Świadkowie Putina

Na podstawie materiałów z lat 1999-2000, relacji świadków wydarzeń, jakie miały miejsce po grudniu 1999 roku oraz własnych refleksji i doświadczeń z tamtego okresu, Witalij Manski tworzy filmowy portret Władimira Putina i przełomowego okresu w historii Rosji.

Ja teraz kłamię 28-06-2019

Ja teraz kłamię

Wysmakowana wizualnie, pełna dwuznaczności i zagadek opowieść o trójce celebrytów, których osobiste historie przenikają się, wciągając widza do przewrotnej gry, której finał zaskoczy absolutnie wszystkich. W rolach głównych m.in. Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Robert Więckiewicz, Agata Buzek.

Anna 28-06-2019

Anna

Po NIKICIE, LEONIE ZAWODOWCU i LUCY, czas na ANNĘ - błyskotliwy thriller szpiegowski w niepowtarzalnym stylu europejskiego mistrza kina akcji, Luca Bessona. Paryska supermodelka uwikłana w międzynarodową walkę wywiadów podejmuje grę, w której stawką mogą być losy świata.

Midsommar. W biały dzień 05-07-2019

Midsommar. W biały dzień

Nowy film wizjonera współczesnego kina, Ariego Astera (DZIEDZICTWO. HEREDITARY). Grupa młodych Amerykanów wyrusza na północ Skandynawii, aby wziąć udział w prastarym święcie związanym z letnim przesileniem. Obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót.

Moja gwiazda. Teen Spirit 05-07-2019

Moja gwiazda. Teen Spirit

Agnieszka Grochowska i Elle Fanning w rolach matki i córki w porywającej opowieści o polskiej nastolatce, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia. Debiut reżyserski Maxa Minghelli z fantastyczną ścieżką dźwiękową.

Yesterday 12-07-2019

Yesterday

Jeszcze wczoraj wszyscy znali Beatlesów. Dziś tylko Jack pamięta ich piosenki. Nowy film w reżyserii nagrodzonego Oscarem® Danny’ego Boyle’a według scenariusza nominowanego do Oscara Richarda Curtisa. Przed nami rock’n’rollowa komedia romantyczna o muzyce, marzeniach, przyjaźni i długiej krętej drodze, która wiedzie do miłości.

Diego 19-07-2019

Diego

Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. W mieście, w którym piłka to religia, Maradona staje się świętym. Na boisku dokonuje cudów, ale gdy gasną światła, wszystko wymyka się spod kontroli. Dokument nagrodzonego Oscarem reżysera AMY.

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! 19-07-2019

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Kontynuacja hitu ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE?. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Pavarotti 02-08-2019

Pavarotti

Niezwykle poruszająca historia ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów. Pavarotti: prawdziwa gwiazda rocka w operowych wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda.

Maiden 09-08-2019

Maiden

Trzymający w napięciu jak dreszczowiec dokument jest opowieścią o kobietach, które chciały całego życia. W 1989 roku stworzyły pierwszą w historii kobiecą załogę startującą w prestiżowych i niebezpiecznych regatach Whitbread Round the World Race.