kpb

na erkanach

The Florida Project 22-12-2017

The Florida Project

Porywająca opowieść autorstwa Seana Bakera (MANDARYNKA) o szukającej przygód 6-letniej dziewczynce, która tworzy własny świat w motelu na obrzeżach Disneylandu. W rolach głównych młodziutka Brooklynn Prince i Willem Defoe.

Dzikie róże (Wild Roses) 29-12-2017

Dzikie róże (Wild Roses)

"Dzikie róże" Anny Jadowskiej to opowieść o mieszkającej na prowincji matce dwójki dzieci, która zmaga się z ogromnym poczuciem samotności. Przejmujący obraz Anny Jadowskiej z Martą Nieradkiewicz w roli głównej.

Paddington 2 (dubbing) 29-12-2017

Paddington 2 (dubbing)

Paddington jest już pełnoprawnym członkiem rodziny i ulubieńcem lokalnej społeczności. Niestety, rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafia w złe towarzystwo. Jak sobie poradzi?

Powrót do Montauk 29-12-2017

Powrót do Montauk

Jeden mężczyzna i dwie kobiety. Co ich łączy? Banalny trójkąt miłosny i krótkotrwałe pożądanie, a może skomplikowana relacja, która nie może mieć szczęśliwego zakończenia? Stellan Skarsgård w najnowszym dziele Volkera Schlöndorffa.

I tak cię kocham 05-01-2018

I tak cię kocham

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków. Na ekranie Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Ray Romano i Holly Hunter.

Gra o wszystko 05-01-2018

Gra o wszystko

Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, niele­galny klub pokerowy w USA. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie zdobywcy Oscara Aarona Sorkina.

Party 05-01-2018

Party

Janet organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans. Tymczasem mąż gospodyni zdaje się kompletnie niezainteresowany całą sytuacją, która staje się coraz bardziej napięta.

Gniew 12-01-2018

Gniew

Katolicka Irlandia. Malky to pozornie twardy facet, który pracuje jako robotnik przy rozbiórce starego kościoła, a czas wolny spędza w pubach. Kiedy w miasteczku pojawia się długo niewidziany ksiądz, do mężczyzny powracają długo skrywane traumy.

Happy End 19-01-2018

Happy End

Historia kilku dni z życia zamożnej rodziny mieszkającej we francuskim Calais, która jednocześnie jest brutalną diagnozą stawianą Europie. Isabelle Huppert i Jean-Louis Trintignant w najnowszym filmie Michaela Hanekego. Pokaz z okazji Dni Austrii 2017.

Atak paniki 19-01-2018

Atak paniki

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Na ekranie m.in. Dorota Segda, Artur Żmijewski, Grzegorz Damięcki, Julia Wyszyńska, Magdalena Popławska i Mirosław Haniszewski.

The Disaster Artist 09-02-2018

The Disaster Artist

Nominowana do Złotych Globów prawdziwa, tragikomiczna historia początkującego twórcy filmowego i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau - artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób.

120 uderzeń serca (120 BPM) 23-03-2018

120 uderzeń serca (120 BPM)

Wczesne lata 90., epidemia AIDS zbiera we Francji swoje żniwo przy cichej zgodzie rządu i koncernów farmaceutycznych. Zmowę milczenia wokół choroby akcjami, marszami, happeningami starają się przerwać aktywiści z paryskiego ACT UP.