kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Wtorek 17 października // Tuesday, October 17

Środa 18 października // Wednesday, October 18

Czwartek 19 października // Thursday, October 19

Piątek 20 października // Friday, October 20

Sobota 21 października // Saturday, October 21

Poniedziałek 23 października // Monday, October 23

Wtorek 24 października // Tuesday, October 24

Środa 25 października // Wednesday, October 25

Czwartek 26 października // Thursday, October 26

Piątek 27 października // Friday, October 27

Sobota 28 października // Saturday, October 28