kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Środa 20 września // Wednesday, September 20

Czwartek 21 września // Thursday, September 21

Piątek 22 września // Friday, September 22

Sobota 23 września // Saturday, September 23

Niedziela 24 września // Sunday, September 24

Poniedziałek 25 września // Monday, September 25

Wtorek 26 września // Tuesday, September 26

Środa 27 września // Wednesday, September 27

Czwartek 28 września // Thursday, September 28

Piątek 29 września // Friday, September 29

Sobota 30 września // Saturday, September 30

Niedziela 1 października // Sunday, October 1

Środa 4 października // Wednesday, October 4

Czwartek 5 października // Thursday, October 5