kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Czwartek 16 sierpnia // Thursday, August 16

Piątek 17 sierpnia // Friday, August 17

Sobota 18 sierpnia // Saturday, August 18

Niedziela 19 sierpnia // Sunday, August 19

Poniedziałek 20 sierpnia // Monday, August 20

Wtorek 21 sierpnia // Tuesday, August 21

Środa 22 sierpnia // Wednesday, August 22

Czwartek 23 sierpnia // Thursday, August 23

Piątek 24 sierpnia // Friday, August 24

Sobota 25 sierpnia // Saturday, August 25

Niedziela 26 sierpnia // Sunday, August 26

Poniedziałek 27 sierpnia // Monday, August 27

Wtorek 28 sierpnia // Tuesday, August 28

Środa 29 sierpnia // Wednesday, August 29

Czwartek 30 sierpnia // Thursday, August 30