kpb

Plan B

tytuł oryginalny: Plan B

reżyseria: Kinga Dębska
aktorzy: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk

czas trwania: 85 min.
produkcja: Polska 2017
premiera: 2018-02-02
język: polski
in Polish

Film o miłości - pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk w najnowszym filmie Kingi Dębskiej (Moje córki krowy).

 

PRASA O FILMIE:

[Plan B] potwierdza, że na filmową mapę Polski równym żołnierskim krokiem wkroczyła kolejna utalentowana reżyserka. I że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.
- Łukasz Kołakowski, moviesroom.pl
 
Reżyserka chce, żeby widzowie śmiali się przez łzy i ten efekt udaje jej się w dużej mierze dzięki konstatacji, że w tragedii zawsze jest miejsce na komedię. (...) Na palcach jednej ręki można policzyć reżyserów, którzy mają tak świetne ucho do dialogów jak Dębska. - Łukasz Knap, film.wp.pl

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share