kpb

Baranki w pieluchach - AmerykaninRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

18 listopada zapraszamy na thriller z Georgem Clooneyem w roli płatnego zabójcy przeżywającego zaowdowy kryzys!

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 18 listopada, godz. 11.00


AMERYKANIN | THE AMERICAN
reż. Anton Corbijn, USA 2010, 105'

Fantastycznie przyjęty za granicą thriller z George'em Clooneyem w roli głównej. Film zrealizował Anton Corbijn, wybitny fotograf, który zasłynął jako twórca filmu Control. Włoskie plenery, wciągająca historia i Clooney w najwyższej życiowej formie - to niektóre z zalet Amerykanina.

Zawodowy zabójca, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka trudności w realizacji kolejnego zlecenia. Postanawia się wycofać i decyduje, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji, gdzie próbuje uchodzić za "normalnego" człowieka. Stopniowo zaczyna się cieszyć życiem z dala od śmierci i ciągłego zagrożenia. Zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (Violante Placido). Tymczasem zbliża się termin realizacji zlecenia. Wychodząc z ukrycia, Jack niebezpiecznie kusi los.

Scenariusz powstał na podstawie powieści Amerykanin. Niezwykle skryty dżentelmen. Jej autor to wybitny brytyjski pisarz Martin Booth (1944-2004), nominowany do nagrody Booker Prize w 1998 r. Książka ukaże się 21 października nakładem wydawnictwa Amber, które poleca ją jako "psychologiczny thriller nasycony śmiertelną powagą".

Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      
Bookmark and Share

archiwum