kpb

Baranki w pieluchach - ChrzestRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

28 października zapraszamy na specjalne spotkanie: projekcję CHRZTU - nagrodzonego w Gdyni filmu Marcina Wrony, twórcy Mojej krwi, po której odbędzie się bezpłatny godzinny warsztat Pozytywki dla rodziców z maluchami pt. „Zrelaksowana mama = zrelaksowane dziecko”.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 28 października, godz. 11.00


CHRZEST | CHRZEST
reż. Marcin Wrona, Polska 2010, 86'

FPFF w Gdyni 2010: Srebrne Lwy
najlepsza rola męska - Wojciech Zieliński
najlepsza rola męska - Tomasz Schuchardt
najlepszy montaż
Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów FIlmowych

MFF San Sebastian 2010: oficjalna selekcja
26. Warszawski Festiwal Filmowy: oficjalna selekcja

Chrzest
opowiada skomplikowaną psychologicznie historię trójkąta, miłości, męskiej przyjaźni, lojalności i mrocznej zemsty.

Michał (Wojciech Zieliński) uciekł z prowincjonalnego Tarnowa do wielkomiejskiej Warszawy. W dużym mieście, z piękną żoną Magdą (Natalia Rybicka) i nowonarodzonym synkiem wiedzie z pozoru idealne życie. Michał ma wszystko o czym można marzyć: nową rodzinę, własny biznes i luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. Sielankę zakłóca pojawienie się Janka (Tomasz Schuchardt) - przyjaciela z dawnych lat, który ma wkrótce zostać ojcem chrzestnym ich dziecka. Okazuje się również, że wspólna przeszłość przyjaciół kryje niebezpieczną tajemnicę. Jedną z nich są zadawnione porachunki z mafią. Magda, nie znając prawdy, czuje się coraz bardziej przerażona i zagubiona, nie rozumie, w jaką grę wikła ją jej mąż...

Nagrodzony w Gdyni film Marcina Wrony, twórcy Mojej krwi. W filmie występują Wojciech Zieliński (Z odzysku, Zero), Natalia Rybicka (Żurek, Pora mroku), Tomasz Schuchardt i Adam Woronowicz (Popiełuszko. Wolność jest w nas, Rewers).

Rewelacja tego festiwalu - Chrzest Marcina Wrony (Srebrne Lwy) - to kolejne w polskim kinie odważne mierzenie się ze złem, spojrzenie mu w oczy bez lęku. Gazeta Wyborcza

Obraz Marcina Wrony jest trzymającym w napięciu thrillerem, a jednocześnie interesującym dramatem psychologicznym. To opowieść o przeszłości, która wraca do człowieka jak bumerang, o odpowiedzialności za własne życie, o miłości i przede wszystkim - o trudnej męskiej przyjaźni. Są tu sceny perełki. (...) Rzeczpospolita


WARSZTAT POZYTYWKI
„ZRELAKSOWANA MAMA = ZRELAKSOWANE DZIECKO”
Pierwsze miesiące i lata bycia Mamą obfitują w nagłe i nieoczekiwane wydarzenia. Potrzebujemy wiedzy i doświadczenia różnego rodzaju fachowców, by uniknąć niepotrzebnych błędów, albo naprawić te, które już popełniłyśmy. Przede wszystkim potrzebujemy jednak sposobów na to, aby nabrać dystansu, odpocząć psychicznie i cieszyć się macierzyństwem jak skarbem. Zapraszamy na krótkie spotkanie, na którym zostaną zaproponowane różne techniki relaksacji, możliwe do zastosowania w domowych warunkach.

Prowadzenie: Aneta Boryczko, terapeutka Gestalt (Pozytywka).

Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia  Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum