kpb

Baranki w pieluchach - Zakochany Nowy JorkRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

13 maja wyruszamy do miasta, które nigdy nie zasypia - do ZAKOCHANEGO NOWY JORKU!

Baranki w Pieluchach są już na Facebooku!
BILETY: tylko 10 zł!

czwartek, 13 maja, godz. 11.00

ZAKOCHANY NOWY JORK | NEW YORK, I LOVE YOU
reż. Fatih Akin, Shekhar Kapur, Mira Nair, Natalie Portman i in., USA/Francja 2008, 105' 

W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Nowy Jork, miasto Woody’ego Allena, to najbardziej filmowa metropolia świata! Tu wszystko jest możliwe - seks w wielkim mieście i śniadanie u Tiffany’ego.

Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina szukają odpowiedzi na pytanie, czym jest miłość? Zakochany Nowy Jork to dwanaście zaskakujących i elektryzujących opowieści o miłości. Zabawne, porywające, nastrojowe, pełne seksu, przyśpieszające bicie serca historie uczuciowych związków w zachwycającej scenerii romantycznego miasta. Zobacz jak kocha Orlando Bloom, Christina Ricci, Shia LaBeouf, Natalie Portman, Andy Garcia i Hayden Christensen.

Zakochany Nowy Jork to obraz wyreżyserowany przez grupę reprezentujących różne style i obdarzonych niezwykłą wyobraźnią filmowców, wśród których znaleźli się Mira Nair, Yvan Attal, Brett Ratner, Shekhar Kapur, Natalie Portman, Fatih Akin i Joshua Marston. Film ukazuje prywatne życie nowojorczyków zmagających się z problemami uczuciowymi, upajających się miłością lub jej poszukujących.

W Diamond District romantyczne fantazje bohaterów wpływają na losy cennego pierścionka zaręczynowego.
W tym samym czasie w Chinatown zdesperowany artysta próbuje namówić do współpracy niechętną mu muzę.
W hotelu na Upper East Side wytworny gość i tajemniczy boy hotelowy tracą poczucie czasu.
Para nastolatków po balu maturalnym trafia nocą do Central Parku, gdzie dziewczynę czeka duża niespodzianka.
Dwoje kochanków spieszy taksówkami, metrem i na piechotę do Village, aby spotkać się po raz pierwszy od czasu wspólnie spędzonej nocy, która miała być tylko niezobowiązującą przygodą.
W Tribece śledzący atrakcyjną dziewczynę kieszonkowiec sam ląduje w nieprzyjemnej sytuacji, zaś w Brooklynie na Coney Island miłosnym uniesieniom ulega para osiemdziesięciolatków.

Te i inne historie tworzą barwny, liryczny kolaż nie tylko obrazów samego miasta, ale także splatających się w nim ludzkich losów i wzajemnych relacji bohaterów, których łączy głębokie pragnienie miłości.

Zakochany Nowy Jork jest już drugim - po docenionym przez widzów i krytyków Zakochanym Paryżu - filmem z cyklu Cities of Love, serii fabularnych kolaży, na które składają się filmowe etiudy o miłości. Jej twórca Emmanuel Benbihy wspólnie z Mariną Grasic (Miasto gniewu) jest również producentem obrazu Zakochany Nowy Jork.

Cudowny film, przejmujący, wciągający, świetnie zagrany!
Jeffrey Lyons, KNBC

Zakochany Nowy Jork to inspirująca pochwała miłości! Ekipie złożonej z najbardziej uzdolnionych i pełnych zapału współczesnych aktorów i filmowców udało się uchwycić smak miłości w najwspanialszym mieście pod słońcem.
Ben Lyons, E! Entertainment

Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów roku! Mistrzowska gra aktorska i reżyseria, a przy tym piękne miasto w tle.
Theresa Alexandria, Fuel TV


Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum