kpb

Baranki w pieluchach - 2 młode winaRaz w tygodniu
pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

6 maja prezentujemy czeską komedię 2 MŁODE WINA!

Baranki w Pieluchach są już na Facebooku!
BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 6 maja, godz. 11.00

2 MŁODE WINA | 2 BOBULE
reż. Vlad Lanné, Czechy 2009, 94'

Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. Młode wino.

Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie!

Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z córką zamożnego biznesmena, musi uciekać aż na Morawy Południowe. Wściekły ojciec inaczej wyobrażał sobie kandydata na męża pięknej jedynaczki. Jirka szuka więc ratunku w winnicy przyjaciół. Kiedy do niej trafi, życie wywróci się do góry nogami! Wszystko zaś przez słabość Jirki do kobiet, która przerodziła się, dosłownie, w walkę o życie.

Szalone eskapady, morawskie wino, przyjaźń i niespodziewana miłość...
Historia pełna wszystkiego, co w życiu najważniejsze.

W 2 młodych winach znaleźć można wszystkie najważniejsze atuty „jedynki”. Letnia poetyka i beztroska, sympatyczni bohaterowie, wino jako temat wiodący oraz urokliwe tereny Moraw Południowych i ich winnic.

O "niebezpiecznych związkach" kina i wina przeczytacie TUTAJ!


Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum