kpb

Baranki w pieluchach - Wciąż ją kocham

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

18 lutego zapraszamy na WCIĄŻ JĄ KOCHAM znakomitego reżysera Lasse Hallströma, który tym razem mierzy się z bestsellerowym romansem Nicholasa Sparksa. 

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 18 lutego, godz. 11.00

WCIĄŻ JĄ KOCHAM | DEAR JOHN
reż. Lasse Hallström, USA 2010, 102'

Opowiedziana z rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, oparta na najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa.

Nowy film Lasse Hallströma, wielokrotnie nagradzanego twórcy Czekolady, Co gryzie Gilberta Grape'a i Kronik Portowych. W rolach głównych najpopularniejsi aktorzy młodego pokolenia: Channing Tatum znany z filmu Step Up, oraz Amanda Seyfried z Mamma Mia!

John Tyree (Channing Tatum) jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce ojca w Karolinie Południowej. Savannah Curtis (Amanda Seyfried) jest piękną, pełną ideałów studentką z bogatej rodziny z Południa, spędzającą w domu ferie wielkanocne. John i Savannah pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie. To spotkanie zamienia się w szalony, dwutygodniowy romans, podczas którego rodzi się między nimi miłość. Kiedy John musi wracać do swojej jednostki, a Savannah do koledżu, obiecują sobie, że będą kontynuować znajomość listownie. Ich miłość rozkwita w bogatej korespondencji.

John i Savannah widują się sporadycznie. Okazuje się, że John będzie musiał dłużej pozostać na zagranicznej placówce, a Savannah pozostaje w kraju. Ich sytuacja coraz bardziej się komplikuje. Dziewczyna martwi się o bezpieczeństwo Johna, zaś on jest rozdarty między oddaniem służbie i pragnieniem życia w domu z Savannah. Na przekór wszystkiemu para usiłuje utrzymać swój związek. Kiedy jednak powrót Johna do domu w wyniku nagłej tragedii wywołuje emocjonalną burzę, młodzi kochankowie będą musieli przekonać się, czy ich miłość przetrwa.


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  

Bookmark and Share

archiwum