kpb

Baranki Dzieciom - Franklin i skarb jezioraBARANKI DZIECIOM to cykl przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Widzów!

Zapraszamy na pokazy w każdą niedzielę!

Filmy w polskiej wersji językowej.

Po seansach zawsze odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci, mające na celu kształtowanie kreatywności naszych najmłodszych widzów.

Zapraszamy także do zwiedzenia kabiny operatorskiej!

Bilety: 10 zł
Dzieci poniżej 5 lat - gratis


niedziela, 15 listopada, godz. 10.00


FRANKLIN I SKARB JEZIORA | FRANKLIN ET LE TRÉSOR DU LAC
reż. Dominique Monfery i Andrzej Precigs, Francja/ Kanada 2006, 88’

Sympatyczny żółwik Franklin stał się znany za sprawą bestsellerowej serii książek Paulette Bourgeois i Brendy Clark, które rozeszły się na całym świecie w ilości blisko 30 milionów egzemplarzy. Na jej podstawie powstał popularny serial animowany. Tym razem mały żółwik postanowił zawojować kina całego świata! Franklin i Skarb Jeziora Dominique'a Monféry'ego z pewnością spełni wszystkie nadzieje, które wiążą z nim małoletni miłośnicy mieszkańców Leśnej Doliny.

Babcia Franklina przypomina sobie, jak w dzieciństwie spędzonym nad Jeziorem Żółwi zakopała w ziemi kapsułę czasu z przedmiotami należącymi do członków jej rodziny w tym z tajemniczym rodzinnym talizmanem. Wkrótce wszyscy poza babcią zginęli w tragicznym wypadku, z czym biedaczka wciąż nie może się pogodzić. Kiedy babcia zapada na zagadkową chorobę, żółwiki dochodzą do wniosku, że moc amuletu z pewnością pomogłaby babci wrócić do zdrowia. Wspólnie organizują grupę poszukiwawczą, która ma wyprawić się nad Jezioro Żółwi. W polskiej wersji językowej bohaterowie opowieści mówią głosami znanych i popularnych aktorów, m.in. Artura Barcisia (Tata Franklina), Joanny Jabłczyńskiej (Franklin), Grażyny Wolszczak, Maćka Rocka oraz wielu, wielu innych.

Szczegółowy plan projekcji cyklu Baranki Dzieciom!


Patroni medialni cyklu:


www.czasdzieci.pl     MiastoDzieci.pl
Bookmark and Share

archiwum