kpb

Baranki w pieluchach - Solista

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

5 listopada zapraszamy na SOLISTĘ, film twórcy głośnej Pokuty ze znakomitym aktorskim duetem - Robert Downey Jr. i Jamie Foxx.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 5 listopada, godz. 11.00


SOLISTA | THE SOLOIST
reż. Joe Wright, Wielka Brytania/USA 2009, 117' 

Oparty na prawdziwej historii film Joego Wrighta, twórcy znakomitej Pokuty. W Soliście wystąpili Jamie Foxx (Ray, Zakładnik) i Robert Downey Jr. (Zodiak, Iron Man). 

Obdarzony nieprawdopodobnym talentem wiolonczelista Nathaniel Ayers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym zarabiającym na życie graniem na ulicach.

Dziennikarz Steve Lopez (Robert Downey Jr.), którego życie znalazło się w kryzysie, przypadkowo spotyka na ulicy utalentowanego wiolonczelistę. Lopez postanawia na powrót wprowadzić Ayersa na muzyczne salony. Pomagając zdolnemu muzykowi sam przechodzi przemianę.

Triumfujący film o porażce. Stephanie Zacharek, Salon.com
Inteligentny i bezkompromisowy, ze zwalającymi z nóg kreacjami Downey Jr. i Foxxa. Dan Jolin, Empire


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści    
Bookmark and Share

archiwum