kpb

Baranki w pieluchach - Enen

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

10 września zapraszamy na ENEN, thriller Feliksa Falka z Borysem Szycem w roli głównej!

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 10 września, godz. 11.00


ENEN | ENEN
reż. Feliks Falk, Polska 2009, 100'

Najnowszy film Feliksa Falka, twórcy Komornika, z Borysem Szycem w roli głównej!
Po raz pierwszy polski reżyser postanowił zrealizować film z gatunku thrillera.

Jedno z największych wydarzeń w polskim kinie tej jesieni.

W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niczym detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie podejrzewa, że prawda, którą odkryje, może zagrozić życiu innych ludzi.

Występują Borys Szyc (Wojna polsko-ruska), Grzegorz Wolf, Magdalena Walach i Krzysztof Stroiński (Rysa).


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   
Bookmark and Share

archiwum