kpb

Premiera Psychologiczna dla dzieci: W głowie się nie mieści 2

PREMIERA PSYCHOLOGICZNA dla dzieci:
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2 (reż. Kelsey Mann)
pokaz filmu i rozmowa
sobota, 22 czerwca 2024, godz. 12.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14454_0.jpg

Kontynuacja głośnego przeboju z 2015 roku, animacja W głowie się nie mieści 2, to jednocześnie mądra i rozrywkowa opowieść, która zachęca do przyjrzenia się własnym emocjom. Film Disneya i Pixara będzie można zobaczyć w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 12.00, podczas specjalnej odsłony cyklu Premiery Psychologiczne, przygotowanej z myślą o dzieciach. Po projekcji odbędzie się interaktywna dyskusja, dostosowana do wieku młodych uczestników, którą poprowadzą psycholożki: Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk.

Film W głowie się nie mieści podbił zarówno serca widzów, jak i krytyków. Zdobył Złoty Glob, Oscara dla najlepszej animacji, był też nominowany do Nagrody Akademii w kategorii najlepszy scenariusz oryginalny.

Wartka akcja, świetne dialogi, mądre przesłanie - W głowie się nie mieści 2 ma w sobie wszystko to, za co widzowie pokochali pierwszą część z 2015 roku. Główna bohaterka produkcji nie jest już dzieckiem. Riley wkroczyła w okres dojrzewania, a w jej umyśle pojawiły się zupełnie nowe emocje. Obawa, Zazdrość, Nuda i Wstyd okazują się nieprzewidywalne i trudne do okiełznania.

W głowie się nie mieści 2 uczy samoakceptacji, zrozumienia i empatii, a także zachęca do namysłu nad własnymi emocjami. Film będzie można zobaczyć w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 12.00, podczas specjalnej odsłony cyklu Premiery Psychologiczne, przygotowanej z myślą o młodych widzach.

Po seansie odbędzie się spotkanie z Katarzyną Staleńczyk (psycholog dziecięca i psychoterapeutka) i Anną Nicieją (psychoterapeutka), które poprzez rozmowę i zabawy przeprowadzą małych widzów przez zakamarki uczuć, relacji i tego wszystkiego, co czasem w głowie się nie mieści.  

Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk: Drogie dzieci (te mniejsze, i te całkiem duże)! Zapraszamy Was w podróż po świecie emocji, myśli i wyobraźni. Spotkamy bohaterów znanych z pierwszej części filmu, ale też nowych, którzy pojawili się w głowie Riley i przysporzą jej wiele niespodziewanych przygód.

Wydarzenie przygotowane jest z myślą o widzach od 8 do 12 lat.

Premiery Psychologiczne to cykl Kina Pod Baranami, podczas którego prezentowane są najnowsze i najciekawsze produkcje filmowe. Pokazom towarzyszy dyskusja na temat psychologicznego wymiaru filmów oraz ich znaczenia w kontekście współczesnej wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka.

BILETY:
28 zł (normalny)
24 zł (ulgowy)
20 zł (klubowy/senior)

O FILMIE:
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2 | INSIDE OUT 2
(Kelsey Mann) US 2024, 96’Wyprodukowany przez Disneya i Pixara film W głowie się nie mieści 2 to powrót do umysłu Riley, obecnie świeżo upieczonej nastolatki. Centrala sterowania przechodzi gruntowny remont, bo pojawiły się nowe Emocje! Radość, Smutek, Złość, Strach i Odraza, które dotąd z powodzeniem kierowały całym przedsięwzięciem, z pewnym wahaniem witają nowego przybysza: Niepewność. A to dopiero początek zmian.

Film prezentowany z polskim dubbingiem.

ZWIASTUN:
PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum