kpb

Kicia Kocia w przedszkolu - pokazy dla dzieci

KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU
pokazy dla dzieci
sobota-niedziela, 18-19 maja 2024
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14277_4.jpg

W weekend, 18-19 maja, zapraszamy najmłodszych widzów na pokaz filmu Kicia Kocia w przedszkolu - najnowszej części przygód rezolutnej kotki znanej z książek Anity Głowińskiej.

Kicia Kocia ponownie na wielkim ekranie! Rezolutna kotka już po raz czwarty zaprasza do kin na seanse pełne humoru, emocji oraz codziennych przygód. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej obejrzało już ponad 700 tysięcy widzów!

Kicia Kocia w przedszkolu to zestaw siedmiu odcinków animowanych przygód tytułowej bohaterki, dobrze znanej z książek Anity Głowińskiej. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Przedstawiają również rozmaite wyzwania, z którymi mierzą się dzieci w wieku przedszkolnym.

W zestawie odcinki: Kicia Kocia na placu zabaw, Kicia Kocia mówi: nie, Kicia Kocia i straszna burza, Kicia Kocia majsterkuje, Kicia Kocia na rowerze, Kicia Kocia w przedszkolu oraz dodatek interaktywny Kicia Kocia mówi: „Pa, pa!”

BILETY: wg cennika.


O FILMIE:
KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU | KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU
(Marta Stróżycka) PL 2023, 42’Kicia Kocia powraca! Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Tym razem spędzimy z nimi dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!


ZWIASTUN:WCZEŚNIEJSZE POKAZY:
sobota-niedziela, 27-28 kwietnia 2024
Kino Pod Baranami

sobota-niedziela, 4-5 maja 2024, godz. 11.00
Małopolski Ogród Sztuki
(ul. Rajska 12)

sobota, 11 maja 2024, godz. 12.00
Kino Pod Baranami


PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum