kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Diuna: Część druga

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY #329
DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA (reż. Denis Villeneuve)
pokaz z dyskusją
czwartek, 7 marca 2024, godz. 23.05
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14133_0.jpg

Długo oczekiwana kontynuacja epickiego przeboju z 2021 roku. Diuna: Część druga w reżyserii Denisa Villeneuve’a to kolejny film prezentowany w ramach Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Pokaz w czwartek, 7 marca, poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja. Bilety dla studentów: 18 zł.

W filmie Diuna: Część druga reżyser Denis Villeneuve opowiada o dalszych losach młodego Paula Atrydy, w którego na ekranie wciela się Timothée Chalamet. Obok znanych już postaci (w ich rolach: Zendaya, Rebecca Ferguson, Javier Bardem) w filmie pojawiają się nowi bohaterowie grani przez Florence Pugh, Austina Butlera, Christophera Walkena i Léę Seydoux.

Film zostanie zaprezentowany w ramach cyklu Studencki Nocny Klub Filmowy. To najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru, prowokujące do nocnej dyskusji w studenckim gronie.

Gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wall, który studiuje administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim.

BILETY dla studentów: 18 zł

O FILMIE:
DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA | DUNE: PART TWO
(Denis Villeneuve) USA/CA 2024, 166'Wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami Diuny z 2021 roku. Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.


ZWIASTUN:


PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


        

   

Bookmark and Share

archiwum