kpb

Diuna: Część druga - pokaz premierowy o północy

DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA (reż. Denis Villeneuve)
pokaz premierowy o północy
noc ze środy na czwartek,
28/29 lutego 2024, godz. 00.01
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14116_2.jpg

Diuna: Część druga w reżyserii Denisa Villeneuve’a wchodzi na ekrany polskich kin w czwartek, 29 lutego. W nocy ze środy na czwartek zapraszamy na premierowy pokaz długo oczekiwanej kontynuacji epickiego przeboju z 2021 roku.

W filmie Diuna: Część druga reżyser Denis Villeneuve opowiada o dalszych losach młodego Paula Atrydy, w którego na ekranie wciela się Timothée Chalamet. Obok znanych już postaci (w ich rolach: Zendaya, Rebecca Ferguson, Javier Bardem) w filmie pojawiają się nowi bohaterowie grani przez Florence Pugh, Austina Butlera, Christophera Walkena i Léę Seydoux.

Nasi widzowie będą mogli zobaczyć film jako jedni z pierwszych w Polsce. Specjalny, premierowy pokaz widowiskowej produkcji odbędzie się minutę po północy, w nocy ze środy na czwartek (28/29 lutego).

BILETY:
26 zł (normalny)
24 zł (ulgowy)
20 zł (senior/klubowy)

O FILMIE:
DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA | DUNE: PART TWO
(Denis Villeneuve) USA/CA 2024, 166'Wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami Diuny z 2021 roku. Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.


ZWIASTUN:


 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum