kpb

Bob Marley. One Love - pokaz przedpremierowy (MOS)

BOB MARLEY. ONE LOVE (reż. Reinaldo Marcus Green)
pokaz przedpremierowy
środa, 14 lutego 2024, godz. 18.00
Kino Pod Baranami
Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14077_0.jpg

Celebracja życia i muzyki ikony popkultury, która zainspirowała pokolenia swoim przesłaniem miłości i jedności. Film Bob Marley. One Love będzie można zobaczyć przedpremierowo w środę, 14 lutego, o godzinie 18.00, w sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12).

Bob Marley. One Love to film biograficzny opowiadający o życiu ikony muzyki reggae, Boba Marleya. Produkcja skupia się na kluczowych momentach dla twórczości artysty: zamachu z 1976 roku oraz legendarnym koncercie One Love Peace, który odbył się na Jamajce w 1978 roku.

W pracę nad filmem zaangażowana była rodzina artysty, na czele z jego najstarszym synem, "Ziggym" Marleyem, liderem zespołu Ziggy Marley and the Melody Makers. Zdjęcia kręcono w prawdziwych jamajskich lokacjach, m.in. slumsach Trenchtown, w domu przy 56 Hope Road, gdzie Marley mieszkał i nagrywał oraz w hotelu Strawberry Hill, w którym muzyk odzyskiwał siły po zamachu.

W tytułowego bohatera filmu Bob Marley. One Love wcielił się brytyjski aktor Kingsley Ben-Adir (Barbie, Król Artur: Legenda miecza). W roli Rity Marley, żony artysty, a zarazem autorki tekstów do wielu jego piosenek, wystąpiła Lashana Lynch (Królowa wojownik, Nie czas umierać). Reżyserem filmu jest Reinaldo Marcus Green, twórca oscarowego dramatu King Richard: Zwycięska rodzina.


BILETY:
28 zł (normalny)
24 zł (ulgowy)
20 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
BOB MARLEY. ONE LOVE
| BOB MARLEY: ONE LOVE
(Reinaldo Marcus Green) US 2024, 104'

Film Bob Marley. One Love celebruje życie i twórczość ikony muzyki reggae, która zainspirowała pokolenia swoim przesłaniem miłości i jedności. To wgląd w historię stojącą za jego rewolucyjnym dorobkiem muzycznym oraz opowieść o pokonywaniu przeciwności losu.


Polska premiera: 16 lutego 2024


ZWIASTUN:

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum