kpb

Młodzi Ambasadorzy Kina Pod Baranami - nabór do programu

MŁODZI AMBASADORZY KINA POD BARANAMI
nabór do programu
dla nastoletnich wielbicieli kina

na rok szkolny 2023/2024
do 4 października 2023


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13800_0.jpg

Rusza druga odsłona programu Młodzi Ambasadorzy Kina Pod Baranami! Przed uczniami małopolskich szkół ponadpodstawowych kolejna szansa by dołączyć do elitarnego grona młodych widzów, którzy kształtują działalność krakowskiego Kina i poznają je od wewnątrz. Do nowej edycji programu na rok szkolny 2023/2024 można zgłosić się do 4 października 2023.
 
Młodzi Ambasadorzy Kina Pod Baranami to grupa uczniów krakowskich szkół ponadpodstawowych, którzy śledzą filmowe nowości, angażują się w życie Kina Pod Baranami na oraz kształtują jego działalność.

Młodzi Ambasadorzy pomagają dostosowywać program Kina Pod Baranami do oczekiwań młodych widzów oraz promują kinowe wydarzenia wśród rówieśników - zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Otrzymują wejściówki na seanse i wydarzenia specjalne, kinowe gadżety oraz zniżki w miejscach partnerskich. Mają również możliwość poznania Kina od wewnątrz i zdobycia praktycznej wiedzy na temat jego funkcjonowania.

Dlaczego warto dołączyć do programu?

Szymon Skóra - Młody Ambasador Kina Pod Baranami: Osobiście uważam, że powodów, dla których warto zostać Młodym Ambasadorem Kina Pod Baranami jest mnóstwo. Udział w takim programie pozwala poszerzyć swoje horyzonty i rozwinąć pasje. Dzięki temu programowi można ciekawie i przyjemnie spędzić czas wolny. A to wszystko w towarzystwie świetnych osób, z którymi można dyskutować o swoich zainteresowaniach.

Łucja Wójcikiewicz - Młoda Ambasadorka Kina Pod Baranami: Spotkasz tu nowych ludzi i zobaczysz, jak od środka wygląda życie kina. Będziesz mieć wpływ na wydarzenia filmowe, weźmiesz udział w spotkaniach autorskich, dyskusjach i wyjątkowych pokazach. Poznasz nieoczywiste filmy, zarówno te niszowe i te, o których jest głośno. Na pewno odkryjesz coś nowego!

Zuzanna Dudziak - Młoda Ambasadorka Kina Pod Baranami: Co ja zyskałam z programu? Naprawdę fajnie spędzony czas na wykładach, debatach, rozmowach z ludźmi o różnych perspektywach. A także poszerzenie gustu filmowego - odkrycie zupełnie nowego świata, do którego zawsze można uciec.

By dołączyć do grona Młodych Ambasadorów Kina Pod Baranami należy do 4 października wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Poszukiwane są osoby kreatywne, aktywne, z lekkim piórem, sprawnie posługujące się mediami społecznościowymi. Warunkiem koniecznym jest miłość do filmów oraz regularne odwiedzanie Kina Pod Baranami.

Młodymi Ambasadorami Kina Pod Baranami mogą zostać wyłącznie uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczęszczający na co dzień do szkół w Krakowie lub jego najbliższych okolicach.


PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum