kpb

Baranki w pieluchach: Barbie

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

BARBIE (reż. Greta Gerwig)
czwartek, 27 lipca 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13669_2.jpg


Zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 27 lipca, tradycyjnie o godzinie 11.00, rodzice i opiekunowie maluchów zobaczą głośny film Barbie Grety Gerwig, inspirowany słynną lalką firmy Mattel.

Cukierkowy świat pełen różu i radości oraz… egzystencjalny kryzys? Najnowszy film Grety Gerwig (Małe kobietki, Lady Bird) wprowadza do idealnego świata Barbie szczyptę niepokoju. Czy radosne życie tytułowej bohaterki, jej niepowtarzalny styl i wyjątkowe akcesoria pasują również do naszej rzeczywistości?


Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

BARBIE | BARBIE
(Greta Gerwig) US 2023, 110'Inspirowany słynną lalką Barbie firmy Mattel film Grety Gerwig (Małe kobietki, Lady Bird), która jest również współautorką scenariusza (wraz z Noah Baumbachem).

Akcja Barbie osadzona jest w idealnym świecie, pełnym idealnych mieszkańców. Ten idealny, różowy ład zostaje jednak zakłócony przez kryzys egzystencjalny, który zaczyna przeżywać główna bohaterka.

W obsadzie filmu znaleźli się: Margot Robbie (Gorący temat, Jestem najlepsza. Ja, Tonya), Ryan Gosling (La La Land, Drive) oraz America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera, Ariana Greenblatt, Issa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. W albumie, który jest oficjalnym soundtrackiem filmu, usłyszeć można takich wykonawców jak Ava Max, Dua Lipa, Nicki Minaj, KAROL G, Khalid, Tame Impala czy The Kid LAROI.


ZWIASTUN:

 

 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum