kpb

Baranki Dzieciom: Dzień Dziecka z Kicią Kocią

BARANKI DZIECIOM:
Dzień Dziecka z Kicią Kocią

niedziela, 4 czerwca 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13566_0.jpg

Bilety na pokaz Baranków Dzieciom wyprzedane.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zapraszamy najmłodszych widzów na specjalną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W niedzielę, 4 czerwca, maluchy obejrzą film Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! oparty na uwielbianych książeczkach Anity Głowińskiej. Każdy mały widz otrzyma prezent-niespodziankę, a po seansie odbędzie się wspólne kolorowanie obrazków z bohaterami bajki.

Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! to zestaw siedmiu odcinków animowanych przygód tytułowej bohaterki, dobrze znanej z książek Anity Głowińskiej. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Przedstawiają również rozmaite wyzwania, z którymi mierzą się dzieci w wieku przedszkolnym.

Każdy mały widz uczestniczący w pokazie 4 czerwca, otrzyma dyplom Przyjaciela Kici Koci oraz mały upominek. Po projekcji filmu, organizatorzy zapraszają na wspólne kolorowanie obrazków z bohaterami bajki Kicia Kocia.


BILETY: 20 zł

Na każdego malucha, rozpoczynającego swoją przygodę z kinem, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
 
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest również Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.


O FILMIE:

KICIA KOCIA: MÓWI DZIEŃ DOBRY! | KICIA KOCIA: MÓWI DZIEŃ DOBRY!
(Marta Stróżycka) PL 2023, 45’Animowana wersja przygód ulubienicy polskich dzieci. Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! to zestaw wybranych odcinków serialu, opartego na książkach Anity Głowińskiej. Dzieci będą miały okazję zobaczyć na dużym ekranie Kicię Kocię, Packa, Adelkę i Julianka oraz przeżyć wraz z nimi wiele wspaniałych przygód. Nie zabraknie również wyzwań, związanych z codziennymi sprawami, takimi jak: mycie się, gotowanie, jazda pociągiem czy radzenie sobie z chorobą.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum