kpb

Dojrzałe Kino: Book Club. Następny rozdział

środa, 24 maja 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13516_2.jpg


Cztery przyjaciółki na nowo odkrywają radość z życia. Udają się do Włoch, gdzie przeżyją przygodę, której nigdy nie zapomną. Book Club. Następny rozdział można zobaczyć w środę, 24 maja, w ramach cyklu Dojrzałe Kino. Projekcję poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja.

W filmie zobaczymy między innymi: Diane Keaton, Jane Fonde, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcie, Dona Johnsona oraz Giancarlo Gianniniego.

Gospodynią spotkania wokół filmu będzie red. Maria Malatyńska. Na uczestników pokazu czeka poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek.


BILETY dla seniorów: 18 zł
 
O FILMIE: 
BOOK CLUB. NASTĘPNY ROZDZIAŁ | BOOK CLUB: THE NEXT CHAPTER
(Bill Holderman) US 2023, 110'Akcja filmu rozgrywa się w momencie, gdy kończy się pandemia, a grana przez Steenburgen, Carol przypomina swoim przyjaciółkom o pomyśle wspólnej podróży do Włoch, o której marzyły lata temu, kiedy miały po 20 lat, zanim życie stanęło im na drodze.

Po latach decydują się zrealizować marzenie. Zostawiając za sobą rodzinne i zawodowe uwikłania, dziewczyny mogą ponownie skupić się na sobie – czyli być przyjaciółkami, którymi były prawie przez większość życia.


ZWIASTUN:
Zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

    

     

PARTNERZY:

            

       

 
       

    

Bookmark and Share

archiwum