kpb

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan - pokaz przedpremierowy

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D'ARTAGNAN
(reż. Martin Bourboulon)

pokaz przedpremierowy

wtorek, 9 maja 2023, godz. 20.30
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13474_0.jpg

Ogromny budżet, gwiazdorska obsada, wierność literackiemu oryginałowi
i nowoczesne filmowe rzemiosło na najwyższym poziomie. Trzej muszkieterowie: D'Artagnan w reżyserii Martina Bourboulona, można zobaczyć w naszym Kinie przedpremierowo, we wtorek, 9 maja.

Zrealizowana z wielkim rozmachem ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści przygodowych w historii literatury.

Eva Green w roli Milady na miarę jej słynnego występu w Casino Royale i Vicky Krieps podziwiana za kreację w znakomitym W gorsecie jako kobiety, które wpływają na bieg dziejów.


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D'ARTAGNAN | LES TROIS MOUSQUETAIRES: D'ARTAGNAN
(Martin Bourboulon) FR 2022, 121'


Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Konstancja jest powiernicą królowej Francji, która zostaje uwikłana w niebezpieczną grę mającą na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę. D’Artagnan musi stanąć do walki o bezpieczeństwo i honor swojej ukochanej oraz jej pani. W ten sposób stanie się śmiertelnym wrogiem Milady de Winter, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój podstępny plan.


ZWIASTUN:PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum