kpb

Baranki Dzieciom: Zamki, rycerze i księżniczki - pokaz bajek i warsztaty plastyczne

BARANKI DZIECIOM:
ZAMKI, RYCERZE I KSIĘŻNICZKI

pokaz bajek i warsztaty plastyczne
niedziela, 22 stycznia 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranamihttps://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13246_0.jpg

W najbliższą niedzielę, 22 stycznia, zapraszamy na kolejną odsłonę bajkowych poranków dla najmłodszych. Na ekranie Zamki, rycerze i księżniczki - zestaw pięciu bajek z udziałem jednych z ulubionych bohaterów dziecięcej widowni: Bolka i Lolka. Po seansie dzieci wezmą udział w zajęciach plastycznych, które poprowadzi Amelia Rajewska.

BILETY: 16 zł
 
Na każdego małego widza odwiedzającego Kino po raz pierwszy, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
 
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.
 
PROGRAM:
 
POKAZ BAJEK:
ZAMKI, RYCERZE I KSIĘŻNICZKI (czas trwania: 45’)BAJKI BOLKA I LOLKA: PANTOFELEK KOPCIUSZKA
(Bronisław Zeman) PL 1971
Na wielkim balu Lolek w roli Kopciuszka wzbudza powszechny zachwyt. Bolek adoruje wytrwale piękną damę, nie wiedząc, że to Lolek kryje się pod dziewczęcym strojem. Kopciuszek opuszcza bal, zostawiając swój pantofelek. Bolek poszukuje pięknej panny.


BAJKI BOLKA I LOLKA: UWIĘZIONA KRÓLEWNA
(Władysław Nehrebecki) PL 1971
Bolek i Lolek ruszają na ratunek uwięzionej przez złego czarownika królewnie. Żadna tajemnicza siła nie jest w stanie przeszkodzić błędnym rycerzom i chłopcy uwalniają piękną królewnę.   


BOLEK I LOLEK: DWAJ RYCERZE
(Władysław Nehrebecki) PL 1964
Bolek i Lolek wybierają się do starego zamku. W nocy straszy chłopców biała myszka i sowa. Znajdują starą zbroję, którą odnoszą do muzeum.


BOLEK I LOLEK NA WAKACJACH: ZABAWA W RYCERZA
(Lechosław Marszałek) PL 1965
Wykorzystując stare, porzucone przedmioty i złom Bolek i Lolek urządzają zabawę w średniowiecznych rycerzy.


ZABAWY BOLKA I LOLKA: CZARNA DAMA
(Wacław Wajser) PL 1976
W starym zamku jego dozorca straszy Bolka i Lolka portretem Czarnej Damy.WARSZTATY PLASTYCZNE po seansie poprowadzi malarka i rysowniczka Amelia Rajewska.
Bookmark and Share

archiwum