kpb

Mężczyzna imieniem Otto - pokaz przedpremierowy

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO
(reż.
Marc Foster)
pokaz przedpremierowy
piątek, 13 stycznia 2023, godz. 18.00
Kino Pod Baranami

 

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13216_4.jpg

 

W piątek, 13 stycznia zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Mężczyzna imieniem Otto w reżyserii Marca Fostera. W drugiej filmowej adaptacji bestsellerowej powieści Frederika Backmana wystąpi Tom Hanks, jako tytułowy Otto oraz Mariana Treviño, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Cameron Britton i Mike Birbiglia.


Mężczyzna imieniem Otto Marca Forstera to amerykańska adaptacja bestsellerowej powieści Fredrika Backmana Mężczyzna imieniem Ove, która stała się inspiracją dla szwedzkiego filmu z  2015 roku. W głównej roli wiecznie narzekającego samotnika, który wciąż nie uporał się ze stratą żony, wystąpił Tom Hanks.

 

BILETY: 
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO | A MAN CALLED OTTO
(Marc Foster) USA/SE 2023, 126'


 

Druga - po nominowanej do Oscara szwedzkiej produkcji (2015) - ekranizacja bestsellerowej powieści Fredrika Backmana Mężczyzna imieniem Ove.


W amerykańskiej wersji filmu, w tytułową postać wcielił się Tom Hanks. Za reżyserię odpowiada Marc Forster, twórca Marzyciela oraz Quantum of Solace.


Historia zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje. Pojawienie się w sąsiedztwie nowej rodziny sprawia, że Otto zaczyna zmieniać swoje podejście do otaczającego go świata.

 

ZWIASTUN:

 

 


WCZEŚNIEJSZE POKAZY:

piątek, 6 stycznia 2023, godz. 18.00
Kino Pod BaranamiPATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum