kpb

Baranki w pieluchach: Fabelmanowie

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
FABELMANOWIE (reż. Steven Spielberg)
czwartek, 5 stycznia 2023, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy na pierwszy w 2023 roku pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 5 stycznia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zostanie zaprezentowany film Fabelmanowie - nostalgiczna opowieść, w której słynny reżyser Steven Spielberg zawarł własne wspomnienia z dzieciństwa.


Fabelmanowie to osobista opowieść Stevena Spielberga o dorastaniu w powojennej rzeczywistości USA. Słynny reżyser zawarł w niej wiele własnych wspomnień z dzieciństwa, przedstawił swoje relacje z rodzicami oraz ogromną miłość do kina, która towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Fabelmanowie wypełnieni są mieszanką goryczy i melancholii, a także zawierają wiele nawiązań do słynnych filmów Spielberga, które rozpoznaje się już po jednej scenie.


Główny bohater filmu, Sammy Fabelman, przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę, a przy okazji odkrywa, że kino w niezwykły sposób pomaga odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych. W obsadzie Fabelmanów znaleźli się m.in.: Michelle Williams, Paul Dano, Seth Rogen i Judd Hirsch.BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  


O FILMIE:

FABELMANOWIE | THE FABELMANS
(Steven Spielberg) US 2022, 151'
 


 

Historia o żyjącym w odosobnieniu chłopcu, Sammym Fabelmanie (Gabriel LaBelle), który dopiero definiuje swoje marzenia i podąża za nimi. Mocno formującym doświadczeniem jest dla niego odkrywanie kina, które zainteresuje go nie tylko z perspektywy widza, lecz także twórcy. I choć Sammy'ego wychowują kreatywni rodzice: pianistka Mitzi (Michelle Williams) i naukowiec Burt (Paul Dano), czasem ich wizje świata mocno się różnią.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum