kpb

Młodzi Ambasadorzy Kina Pod Baranami

MŁODZI AMBASADORZY KINA POD BARANAMI
nabór do programu
dla nastoletnich wielbicieli kina
do 13 listopada 2022

 

 
Rusza program Młodzi Ambasadorzy Kina Pod Baranami. Uczniowie małopolskich szkół ponadpodstawowych, którzy uzyskają tytuł Ambasadorów Kina, będą mieć możliwość uczestnictwa w pokazach filmowych i wydarzeniach specjalnych, poznania Kina od wewnątrz i zdobycia praktycznej wiedzy na temat jego funkcjonowania. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 13 listopada 2022.

 
Miłość do kina i aktywność – tyle wystarczy, by stać się Młodym Ambasadorem Kina Pod Baranami. Noszący ten tytuł, wyłonieni w procesie rekrutacji, staną się partnerami krakowskiego kina, aktywnie wpływającymi na jego działalność.


Młodymi Ambasadorami Kina Pod Baranami mogą zostać uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczęszczający na co dzień do szkół w Krakowie lub jego najbliższych okolicach. Do obowiązków Ambasadorów należeć będzie śledzenie i oglądanie kinowych nowości, a także aktywne promowanie Kina wśród rówieśników (osobiście i za pośrednictwem mediów społecznościowych).


Kino zapewni Ambasadorom wejściówki na seanse, pakiet kinowych gadżetów, imienny identyfikator uprawniający do zniżek oraz – dla szczególnie aktywnych – specjalne upominki (np. karnety na krakowskie festiwale filmowe czy zaproszenia na spotkania z twórcami).

 
Zgłoszenia do programu Młodych Ambasadorów przyjmowane są do 13 listopada przez FORMULARZ:

 
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zostaną zaproszone na spotkanie inauguracyjne w ramach listopadowego Spotkania Młodych Amatorów Kina.

Bookmark and Share

archiwum