kpb

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu - weekendowe pokazy dla dzieci

PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU
(reż. Anna Błaszczyk)

weekendowe pokazy dla dzieci
sobota-niedziela, 19-20 listopada 2022, godz. 13.00
Kino Pod Baranami

 


W najbliższy weekend, 19 i 20 listopada, zapraszamy na pokazy animacji Przytul mnie. Poszukiwacze miodu, powstałej na podstawie książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.


Przytul mnie. Poszukiwacze miodu to historia Małego Misia, który w dniu urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, aby zdobyć miód na swój tort.

 

Producentem filmu jest polskie studio Animoon, które realizuje projekty animowane o wysokiej jakości plastycznej i fabularnej. Przytul mnie. Poszukiwacze miodu to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale też ekranizacja popularnej wśród czytelników książki Proszę mnie przytulić autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak, wydawanej przez Wydawnictwo Ezop.


Film animowany z polskim dubbingiem.
dla dzieci w wieku: 4+


BILETY:
25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
PRZYTUL MNIE: POSZUKIWACZE MIODU
| PRZYTUL MNIE: POSZUKIWACZE MIODU
(Anna Błaszczyk) PL/CN 2022, 70’


 
Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.

 
Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny!

 
👉 Film animowany z polskim dubbingiem.
👉 dla dzieci w wieku: 4+

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum