kpb

Yakari i wielka podróż - pokazy dla dzieci

YAKARI WIELKA PODRÓŻ
(reż. Xavier Giacometti, Toby Genkel)

pokazy dla dzieci
sobota-niedziela, 21-22 maja 2022, godz. 13.15
Kino Pod Baranami

 


W weekend, 21-22 maja, zapraszamy na pokazy bajki Yakari i wielka podróż - filmowej adaptacji kultowej serii komiksów, które stworzył szwajcarski duet: André Jobin i rysownik Claude de Ribaupierre.

 

Film prezentowany będzie z polskim dubbingiem.


BILETY:
25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

YAKARI I WIELKA PODRÓŻ | YAKARI, LE FILM
(Xavier Giacometti, Toby Genkel) FR/DE/BE 2020, 83'

Yakari i wielka podróż to rozgrywająca się na tle niesamowitych krajobrazów i dzikiej natury, opowieść o przyjaźń, odwadze i pogoni za przygodą.


Yakari z plemienia Siuksów (rdzennych mieszkańców Ameryki) ma jedno marzenie: wskoczyć na grzbiet najszybszego dzikiego mustanga Małego Pioruna. Do tej pory nie udało się to jeszcze nikomu! Kiedy okazuje się, że jego plemię musi uciekać przed nadciągającym tornadem, chłopiec ma ostatnią szansę, by odnaleźć niedoścignionego konia. Ciąg emocjonujących przygód zapoczątkuje spotkanie z Wielkim Orłem, który obdarza chłopca niezwykłą umiejętnością rozmawiania ze zwierzętami. Nie tracąc ani chwili, Yakari wyrusza w samotną podróż przez tereny nieprzyjaznego plemienia. Zdany tylko na siebie, musi przeprawić się przez rwącą rzekę, przejść wielkie równiny i pokonać strzeliste góry. Czy uda mu się odnaleźć Małego Pioruna i wrócić do swoich bliskich? Daleka i pełna zasadzek trasa okaże się drogą ku prawdziwej przyjaźni!

 


ZWIASTUN:

 

 

 

PATRONAT MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum