kpb

Men - pokaz przedpremierowy

MEN (reż. Alex Garland)
pokaz przedpremierowy
środa, 25 maja 2022, godz. 18.00
Kino Pod Baranami
 

 


25 maja zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Men w reżyserii nominowanego do Oscara Alexa Garlanda. Nowy film twórcy Ex Machiny to intrygująca, gęsta i pełna mrocznych tajemnic opowieść o młodej kobiecie, która próbuje uwolnić się od dręczących ją wspomnień.

 

Nominowany do Oscara reżyser Ex Machiny i Anihilacji oraz scenarzysta m.in. 28 dni później ma opinie wizjonerskiego twórcy, którego oryginalne dzieła zawsze zaskakują i trzymają w napięciu. Nie dziwi więc, że jego trzeci pełnometrażowy film Men z kapitalną, nominowaną do Oscara Jessie Buckley (Córka), jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. U boku aktorki zobaczymy rewelacyjnego Rory'ego Kinneara, znanego m.in. z Nie czas umierać z Danielem Craigiem, czy serialowego hitu Czarne lustro. Aktor wystąpi w kilkunastu mrocznych wcieleniach, które będą prześladować Jessie Buckley w odludnej, angielskiej posiadłości.BILETY:

25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)

 


O FILMIE:

MEN | MEN
(Alex Garland) GB 2022, 100’

 

Po tajemniczej śmierci męża Harper wyjeżdża i zaszywa się w odludnej posiadłości, gdzie próbuje uporać się z dręczącą ją przeszłością. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie pozwala jej zaznać spokoju. Seria niepokojących wydarzeń budzi w młodej kobiecie lęki i mroczne wspomnienia z nieznaną dotąd siłą, a pobyt w pozornie sielskiej posiadłości zamienia się w jej najgorszy koszmar.

 


ZWIASTUN:

 

 

 

PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum