kpb

Bella i Sebastian: Nowe pokolenie - weekendowe pokazy dla dzieci

BELLA I SEBASTIAN: NOWE POKOLENIE
(reż. Pierre Coré)

weekendowe pokazy dla dzieci
sobota-niedziela, 19-20 listopada 2022, godz. 11.30
Kino Pod Baranami

 


W najbliższy weekend, 19 i 20 listopada, zapraszamy na pokazy filmu Bella i Sebastian: Nowe pokolenie. Pełnej uroku opowieści o chłopcu, który zrobi wszystko by ochronić swoją psią przyjaciółkę.


Bella i Sebastian: Nowe pokolenie to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych serii dla młodych widzów, która w 60. i 70. cieszyła się wielkim powodzeniem w Europie i Ameryce.


Film kręcony był w Pirenejach, a na ekranie nie brakuje ośnieżonych szczytów, gęstych lasów i nocy wypełnionych odgłosami dzikich zwierząt. Bella i Sebastian: Nowe pokolenie to wspaniały punkt wyjścia do rozmów na temat relacji człowieka z innymi istotami żywymi, ekologii i troski o naturę.


Reżyser Pierre Coré o filmie: Chciałem też opowiedzieć o wzajemnych relacjach, o uczeniu się siebie ludzi z różnych pokoleń. Starsza osoba przekazuje zgromadzoną przez lata wiedzę dziecku, a dziecko dzieli się wizją świata młodego pokolenia.


Film prezentowany z polskim dubbingiem.
Dla dzieci w wieku: 9+


BILETY:
25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
BELLA I SEBASTIAN: NOWE POKOLENIE
| BELLE ET SÉBASTIEN: NOUVELLE GÉNÉRATION
(Pierre Coré) FR 2022, 96’

Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

 
👉 Film animowany z polskim dubbingiem.
👉 dla dzieci w wieku: 9+

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum