kpb

Baranki w Pieluchach: (Nie)długo i szczęśliwie

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE (reż. Paolo Costella)
czwartek, 20 stycznia 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 20 stycznia, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości włoska komedia (Nie)długo i szczęśliwie, zrealizowana przez twórców przeboju Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (film dostępny na e-kinopodbaranami.pl).

 

(Nie)długo i szczęśliwie to historia czterech par, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez fałszywego księdza. Sytuacja każdego z bohaterów jest inna, ale łączy ich jedno kluczowe pytanie: czy zechcą ponownie powiedzieć sobie sakramentalne “tak”?


Reżyserem (Nie)długo i szczęśliwie jest Paolo Costella, jeden ze współscenarzystów międzynarodowego hitu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Scenariusz filmu napisał razem z Paolem Genovesem, reżyserem Dobrze się kłamie... oraz z Antonellą Lattanzi. W rolach głównych wystąpili m.in. Claudia Gerini, Filippo Nigro, Carolina Crescentini oraz Fabio Volo. Prawa do remaku filmu zakupiły już Hiszpania i Niemcy.


Reżyser o filmie: (...) Ten film można było nakręcić w różnych tonach. Mógł być całkowicie komedią albo całkowicie dramatem. Nie chciałem decydować o tym z góry. Punkt wyjścia w filmie jest utrzymany w dość lekkim, żartobliwym tonie, bo na początku bohaterowie żartują sobie z tego, co im się przydarzyło. Ale kiedy oni zaczynają traktować swoją historię poważnie, ja też zaczynam traktować ją poważnie. Po prostu starałem się podążać za bohaterami.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

 

O FILMIE:
 
(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE | PER TUTTA LA VITA
(Paolo Costella) IT 2021, 101’

Bohaterami filmu (Nie)długo i szczęśliwie są cztery małżeństwa, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Mają miesiąc na podjęcie decyzji o przyszłości swoich związków. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej szansy?


Film (Nie)długo i szczęśliwie zainspirowany został prawdziwą historią pary, która odkryła, że udzielający im ślubu ksiądz nie był tak naprawdę tym, za kogo się podawał. Para poznała go przypadkiem na wakacjach. Bardzo go polubili, więc uznali, że to świetny pomysł, by w przyszłości wypowiedzieć w jego obecności sakramentalne „tak”. Kiedy podjęli decyzję, że chcą zostać małżeństwem, zadzwonili do niego i poprosili, by udzielił im ślubu. Nie zorientowali się, że tylko udawał księdza, bo chciał mieć darmowe wakacje. 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum