kpb

Baranki w Pieluchach: Hiszpański romans

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
HISZPAŃSKI ROMANS (reż. Woody Allen)
czwartek, 13 stycznia 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 13 stycznia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zaprezentujemy najnowszy film Woody’ego Allena Hiszpański romans - pełen miłości hołd dla kina, które potrafi przyczynić się do wielkich zmian w życiu.

 

Hiszpański romans - najnowsze dzieło Woody’ego Allena - to pełna humoru i kolorów historia pary przechodzącej małżeński kryzys. Jego tłem staje się miejsce rozpoznawalne dla wszystkich wielbicieli X muzy: Festiwal Filmowy w San Sebastian, będący areną starć między starymi wyjadaczami a młodymi idealistami.


W obsadzie filmu znaleźli się: Wallace Shawn (Historia małżeńska, Pozycja obowiązkowa), Gina Gershon (P.S. Kocham cię, Informator), Louis Garrel (Oficer i szpieg) i Steve Guttenberg (seria Akademia policyjna).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

 

O FILMIE:
 
HISZPAŃSKI ROMANS | RIFKIN'S FESTIVAL
(Woody Allen) ES/GB/IT 2021, 92’

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!


ZWIASTUN:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum