kpb

Baranki w Pieluchach: Diuna

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

DIUNA (reż. Denis Villeneuve)
czwartek, 28 października 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek 28 października, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości długo oczekiwana, widowiskowa Diuna w reżyserii Denisa Villeneuve’a – twórcy Blade Runnera 2049. W obsadzie filmu m.in.: Timothée Chalamet, Zendaya, Jason Momoa i Oscar Isaac.

 

Diuna to pełna gwiazd i rozmachu produkcja, będąca adaptacją kultowej powieści Franka Herberta. To epickie, ale też kontemplacyjne kino, przygotowane z prawdziwą miłością do pierwowzoru. Reżyserem filmu jest Kanadyjczyk Denis Villeneuve - twórca Blade Runnera 2049, Nowego początku i Sicario - który zdążył już wielokrotnie olśnić globalną publiczność swoim autorskim stylem.


W rolach głównych w Diunie wystąpiły młode gwiazdy: Timothée Chalamet i Zendaya oraz doświadczeni aktorzy (m.in. Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård). Autorem olśniewających zdjęć jest Greg Fraiser (Lion. Droga do domu), a muzykę stworzył Hans Zimmer (do współpracy zapraszając między innymi Lisę Gerrard).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:
 
DIUNA | DUNE
(Denis Villeneuve) US/CA 2021, 155’

Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

Bookmark and Share

archiwum