kpb

Baranki w Pieluchach: Nie czas umierać

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
NIE CZAS UMIERAĆ (reż. Cary Fukunaga)
czwartek, 14 października 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na pokazy w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek 14 października, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie pojawi się Nie czas umierać – nowa odsłona przygód agenta 007, w którego ponownie wcielił się Daniel Craig.

 

Nie czas umierać to już 25. część serii o słynnym agencie, Jamesie Bondzie. Film, wyreżyserowany przez Cary’ego Fukunagę (Beasts of No Nation, serial Detektyw) to prawdziwie globalna produkcja. Zdjęcia realizowane były m.in. w Londynie, Włoszech, Anglii, Szkocji, Norwegii oraz na Jamajce i Wyspach Owczych. Obok Daniela Craiga, w Nie czas umierać wystąpili również: Rami Malek (Bohemian Rhapsody), Léa Seydoux (Życie Adeli, Lobster), Ben Whishaw (Pachnidło), Naomie Harris (Moonlight) i Ana de Armas (Na noże).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

 


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!


Pokazy odbywają się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W sali dostępna jest jedynie część miejsc, a widzowie zajmują fotele zachowując odpowiednie odległości od siebie. Podczas całego pobytu w kinie widzowie zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.

 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:

NIE CZAS UMIERAĆ | NO TIME TO DIE
(Cary Joji Fukunaga) GB/US 2020, 163'

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

 

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum