kpb

Baranki w Pieluchach: Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE (reż. Mateusz Rakowicz)
czwartek, 23 września 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na pokazy w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 23 września, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie pojawi się polska komedia akcji Najmro. Kocha, kradnie, szanuje, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka. W filmie występuje plejada polskich gwiazd: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha i Olga Bołądź.


Rywalizująca w Konkursie Głównym tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni komedia sensacyjna Najmro. Kocha, kradnie, szanuje, została luźno oparta na prawdziwych losach Zdzisława Najmrodzkiego - najsłynniejszego przestępcy PRL, który 29 razy wymykał się organom ścigania. Zależało nam na zbudowaniu postaci głównego bohatera w podobnym duchu jak w Wilku z Wall Street czy w Złap mnie, jeśli potrafisz. Nie chcieliśmy tworzyć dosłownej biografii Najmrodzkiego. Odbiliśmy się od najciekawszych faktów z jego życia dodając wydarzenia, które ubarwiły filmową rzeczywistość – mówi reżyser filmu, Mateusz Rakowicz.


Tytułowy Najmro - grany przez Dawida Ogrodnika - wraz ze swoją ferajną napada na Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare lub zakazane. Nade wszystko kocha wolność i dobrą zabawę, jednak pewnego dnia na jego drodze pojawia się fascynująca kobieta - a wraz z nią szansa na zupełnie nowe życie. Dawidowi Ogrodnikowi na ekranie partnerują Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha, Olga Bołądź oraz debiutująca na wielkim ekranie Masza Wągrocka, znana z serialu Król.


Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!


Pokazy odbywają się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W sali dostępna jest jedynie część miejsc, a widzowie zajmują fotele zachowując odpowiednie odległości od siebie. Podczas całego pobytu w kinie widzowie zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.

 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:

NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE | NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE
(Mateusz Rakowicz) PL 2021, 96’

FPFF w Gdyni 2021: Udział w Konkursie Głównym


Najmro. Kocha, kradnie, szanuje to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania.


Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, ale poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

 

Film prezentowany z angielskimi napisami.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum