kpb

Baranki w Pieluchach: Supernova

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha

SUPERNOVA (reż. Harry Macqueen)
czwartek, 1 lipca 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 


Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 1 lipca, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości Supernova - wzruszający melodramat z Colinem Firthem i Stanleyem Tuccim w rolach głównych.


Supernova to przejmująca opowieść o wielkiej miłości, zmuszonej do konfrontacji z postępującą chorobą. Jej bohaterowie wyruszają w podróż przez malownicze zakątki Wielkiej Brytanii by spotkać się ze znajomymi i rodziną – a jednocześnie po raz ostatni spędzić ze sobą czas we względnym zdrowiu. Twórca filmu, Harry Macqueen, wnikliwie odmalowuje portret głęboko romantycznej relacji, jednocześnie zadając głęboko filozoficzne pytania na temat naszej tożsamości i śmiertelności.


Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, w których mogą wziąć udział rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.
 

Pokazy odbywają się z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. W sali dostępnych jest jedynie 75% miejsc, a widzowie zajmują fotele zachowując odpowiednie odległości od siebie. Podczas całego pobytu w kinie widzowie zobowiązani do zasłaniania ust i nosa, obowiązuje także zakaz konsumpcji. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.


 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.


 
BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

 

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY! 
Zachęcamy do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!


 

O FILMIE:

SUPERNOVA | SUPERNOVA
(Harry Macqueen) GB 2020, 95'

Nominacja MFF w San Sebastian: Złota Muszla - Udział w konkursie głównym (Harry Macqueen)
Nominacja RomeFilmFest: Nagroda Marc’Aurelio - Udział w konkursie głównym (Harry Macqueen)


Sam i Tusker są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że niedługo mogą zostać rozdzieleni przez chorobę Tuskera, wyruszają w długą podróż i cieszą się z każdej spędzonej wspólnie chwili. Z każdym kolejnym dniem odkrywają jednak, że podchodzą zupełnie inaczej do tego, co jeszcze przed nimi, a ich związek zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę.


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 


 

 

 

Bookmark and Share

archiwum