kpb

Supernova - pokaz przedpremierowy #2

Supernova (reż. Harry Macqueen)
pokaz przedpremierowy #2
niedziela, 30 maja 2021, godz. 20.00
Kino Pod Baranami


W niedzielę, 30 maja zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu
Supernova – wzruszającego melodramatu z Colinem Firthem i Stanleyem Tuccim w rolach głównych.


Supernova to przejmująca opowieść o wielkiej miłości, zmuszonej do konfrontacji z postępującą chorobą. Jej bohaterowie wyruszają w podróż przez malownicze zakątki Wielkiej Brytanii by spotkać się ze znajomymi i rodziną – a jednocześnie po raz ostatni spędzić ze sobą czas we względnym zdrowiu. Twórca filmu, Harry Macqueen, wnikliwie odmalowuje portret głęboko romantycznej relacji, jednocześnie zadając głęboko filozoficzne pytania na temat naszej tożsamości i śmiertelności.

 

Wszystkie pokazy odbywają się zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.

 

 

BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 


O FILMIE:


SUPERNOVA | SUPERNOVA
(Harry Macqueen) GB 2020, 95'

Nominacja MFF w San Sebastian: Złota Muszla - Udział w konkursie głównym (Harry Macqueen)
Nominacja RomeFilmFest: Nagroda Marc’Aurelio - Udział w konkursie głównym (Harry Macqueen)


Sam i Tusker są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że niedługo mogą zostać rozdzieleni przez chorobę Tuskera, wyruszają w długą podróż i cieszą się z każdej spędzonej wspólnie chwili. Z każdym kolejnym dniem odkrywają jednak, że podchodzą zupełnie inaczej do tego, co jeszcze przed nimi, a ich związek zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum