kpb

Wirtuoz. Pojedynek zabójców - pokaz przedpremierowy w E-Kinie Pod Baranami

Wirtuoz. Pojedynek zabójców (reż. Nick Stagliano)
- pokaz przedpremierowy w E-Kinie Pod Baranami
wtorek, 4 maja 2021, godz. 19.00
www.e-kinopodbaranami.pl

 

 

4 maja zapraszamy na platformę e-kinopodbaranami.pl na przedpremierowy pokaz pełnego napięcia filmu Wirtuoz. Pojedynek zabójców z nagrodzonym w tym roku Oscarem Anthonym Hopkinsem w jednej z głównych ról. Dzień później film dołączy do wirtualnej biblioteki E-Kina Pod Baranami.


Wirtuoz. Pojedynek zabójców to mroczna historia dręczonego przez wyrzuty sumienia zabójcy na zlecenie, który staje w obliczu nowego, nietypowego zadania. Jego realizacja nie będzie łatwa: mężczyzna nie zna personaliów swojej ofiary - wie jedynie, że jest ona jego zbuntowanym kolegą po fachu.


W filmie Wirtuoz. Pojedynek zabójców w tajemniczego szefa morderców wcielił się podwójny laureat Oscara sir Anthony Hopkins, a na ekranie towarzyszą mu Anson Mount (seriale Star Trek: Discovery, Inhumans), Abbie Cornish (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri), Eddie Marsan (Dżentelmeni) i David Morse (Zielona mila).


REŻYSER O FILMIE:

Od zawsze fascynowało mnie, jaki wpływ na nas, ludzi, ma poczucie winy. Dlatego postanowiłem stworzyć historię, w której główny bohater, będący w rzeczywistości złym człowiekiem, staje w obliczu poczucia winy, sumienia, współczucia i emocji, które zaczynają przejmować nad nim władzę.

 

We wtorek, 4 maja, film Wirtuoz. Pojedynek zabójców  będzie dostępny na platformie e-kinopodbaranami.pl od g. 19.00 do g. 23.59.


W środę 5 maja film dołączy na stałe do wirtualnej biblioteki
E-Kina Pod Baranami.


BILETY: 15 zł
(We wtorek, 4 maja, bilety na film Wirtuoz. Pojedynek zabójców dostępne będą do g. 22.00).

 

O FILMIE:

WIRTUOZ. POJEDYNEK ZABÓJCÓW | THE VIRTUOSO
(Nick Stagliano) USA 2021, 109'

 

Jest opanowany, skrupulatny i działa z morderczą precyzją. Wirtuoz to bezimienny zabójca na zlecenie, który od swojego mentora otrzymuje najtrudniejsze zadanie w dotychczasowej karierze. Musi wytropić i zabić zbuntowanego zabójcę, nie wie jednak, kto jest jego celem. Zna tylko czas i miejsce, gdzie będzie mógł spotkać swoją przyszłą ofiarę. Co zrobi, kiedy na jego drodze stanie piękna kobieta? Czy wytropi cel i idealnie wykona zadanie?

 


ZWIASTUN:

 

 

PATRONAT MEDIALNY:
Bookmark and Share

archiwum