kpb

Jeszcze jest czas - online na MOJEeKINO.pl

Jeszcze jest czas (reż. Viggo Mortensen)
online na MOJEeKINO.pl
26-28 marca 2021
www.MOJEeKINO.pl

 


W dniach 26 - 28 marca zapraszamy na specjalne, wirtualne pokazy filmu Jeszcze jest czas - wzruszającego reżyserskiego debiutu Viggo Mortensena, ze znakomitym Lance’em Henriksenem w jednej z głównych ról. Film dostępny będzie na zrzeszającej polskie kina studyjne platformie MOJEeKINO.pl, gdzie swoją wirtualną salę posiada także Kino Pod Baranami.


Jeszcze jest czas to poruszająca i pełna nadziei opowieść o rodzinie i wszystkich odcieniach miłości, będąca jednocześnie wnikliwym portretem skomplikowanej  ojcowsko-synowskiej relacji. Ten wypełniony emocjami dramat, w którym dochodzi do zderzenia dwóch, całkowicie odmiennych światów, pełen jest trudnych pytań o możliwość nawiązania porozumienia mimo różnic, wzajemnych pretensji i krzywd.


Film Jeszcze jest czas jest reżyserskim debiutem Viggo Mortensena - aktora znanego m.in. z roli Tony’ego w oscarowym Green Booku oraz Aragorna we Władcy Pierścieni. To głęboko osobiste, autorskie dzieło: Mortensen jest tu nie tylko reżyserem, ale także autorem scenariusza, muzyki oraz odtwórcą jednej z głównych ról. Na ekranie towarzyszy mu prawdziwa legenda kina - Lance Henriksen, który pierwsze kroki w przemyśle rozrywkowym stawiał już w latach 70., a jego filmografia obejmuje takie kultowe tytuły jak Bliskie spotkania trzeciego stopnia, Terminator czy Obcy - decydujące starcie.


Film Mortensena trafił do polskich kin zaraz przed ich zamknięciem i był obecny na ekranach tylko przez jeden dzień. Pokazy na MOJEeKINO.pl będą więc wyjątkową szansą na zobaczenie tego niezwykłego obrazu.


Film Jeszcze jest czas będzie dostępny na platformie MOJEeKINO.pl od piątku, 26 marca (od godz. 20.00) do niedzieli, 28 marca (do godz. 20.00). Rekomendujemy, by rozpocząć oglądanie najpóźniej 28 marca o g. 18.00.


Zachęcamy, aby - przy zakupie biletów na platformie MOJEeKINO.pl - wybierać internetową salę Kina Pod Baranami.


BILETY: 15 zł
Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 26 marca, o g. 18.00.
Po zakupie biletu, seans jest aktywny przez 4 godziny.
Oglądanie filmu należy zakończyć przed 28 marca, g. 20.00. Po tej godzinie film będzie niedostępny.


O FILMIE:

JESZCZE JEST CZAS | FALLING
(Viggo Mortensen) CA/GB 2020, 112’


Cannes 2020: Oficjalna selekcja Festiwalu
Europejska Akademia Filmowa 2020 - nominacja: Najlepszy europejski aktor roku (Viggo Mortensen)
Nagrody Goya 2021 - nominacja: Najlepszy film europejski
Camerimage 2020 - nominacja: Złota Żaba - Udział w konkursie głównym (Marcel Zyskind)
MFF w San Sebastián 2020: Nagroda Specjalna - Nagroda 'Sebastian'
MFF w Toronto 2020 - nominacja: Nagroda Festiwalowa w sekcji 'Prezentacje Specjalne'


Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem.


John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?


ZWIASTUN:

 

VIGGO MORTENSEN ZAPRASZA NA POKAZY NA MOJEeKINO.pl:


ORGANIZATORZY:
M2 Films - dystrybutor filmu Jeszcze jest czas
Stowarzyszenie Kin Studyjnych - operator platformy MOJEeKINO.pl

Bookmark and Share

archiwum