kpb

Palm Springs - pokazy przedpremierowe

Palm Springs (reż. Max Barbakow)
pokazy przedpremierowe
19-23 lutego 2021
Kino Pod Baranami

 

 

 

Zapraszamy na kolejne pokazy przedpremierowe znakomitej, nietuzinkowej komedii Palm Springs, której bohaterowie utknęli w pętli czasowej. W rolach głównych zobaczymy Andy'ego Samberga i Cristin Milioti.

 

Palm Springs to idealna komedia na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

 

BILETY:
24 zł
(normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

Pokazy odbywają się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk.

 

HARMONOGRAM PROJEKCJI:

piątek, 19 lutego - niedziela, 21 lutego, g. 14.15
piątek, 19 lutego - niedziela, 21 lutego, g. 21.15
piątek, 19 lutego - sobota, 20 lutego, g. 23.15
poniedziałek, 22 lutego - wtorek, 23 lutego, g. 16.15

 

O FILMIE:

PALM SPRINGS | PALM SPRINGS
(Max Barbakow) US 2020, 90’

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zdeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum